Kids - Mikky Ekko, znany z udziału w hicie Rihanny - Stay, przedstawia swój klip! [VIDEO]

2013-07-08 15:39

Mikky Ekko, znany z gościnnego udziału w nagraniu Rihanny - Stay, przedstawia swój nowy singiel i klip do piosenki Kids. Czy Mikky Ekko solo brzmi równie dobrze jak z Rihanną? Sprawdź na Eska.pl!

Mikky Ekko to młody, amerykański wokalista, który zdobył popularność dzięki gościnnemu udziałowi w nagraniu Stay, jednego z singli promujących Unapologetic - ostatni album Rihanny.

>>> Zabierz muzę na wakacje z eskaGO!

Mikky pracuje obecnie nad debiutancką płytą, która ma się ukazać w 2013 roku. Znajdą się na niej przypuszczalnie takie nagrania jak Pull Me Down, Feels Like The End czy tez najnowszy solowy singiel - Kids.
Czy Mikky solo także brzmi dobrze, a Kids ma szansę zostać hitem? Zobacz klip i posłuchaj na Eska.pl!Nie czytałeś jeszcze?

>>> ESKA Music Awards 2013 - kto wystąpi? Znamy już pierwszych artystów, którzy zagrają na EMA 2013! [VIDEO]Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze