Kids Choice Awards 2016: występy Whiz Khalifa, Charlie Puth, DNCE i Silento

2016-03-14 13:01
Kids Choice Awards 2016: występy Whiz Khalifa, Charlie Puth, DNCE i Silento
Autor: fot. Bulls Kids Choice Awards 2016: występy Whiz Khalifa, Charlie Puth, DNCE i Silento

Kids Choice Awards 2016: występy na żywo w wykonaniu takich gwiazd jak Wiz Khalifa, Charlie Puth, DNCE i Silento uświetniły tegoroczną galę. Zobacz, co się działo na muzycznej scenie KCA 2016 już teraz - na ESKA.pl

Kids Choice Awards 2016: Wiz Khalifa, Charlie Puth, DNCE i Silento podczas swoich występów na żywo rozkręcili dziecięcą widownię tegorocznej gali rozdania nagród stacji Nickelodeon. Która z gwiazd wypadła najlepiej? Z pewnością na szczególną uwagę zasługuje występ pierwszych gwiazd wieczoru, czyli rapera Wiz Khalifa w towarzystwie Charliego Putha, który zaśpiewał swój aktualny przebój One Call Away. Gdy ta dwójka znalazła się razem na scenie, to oczywiście nie mogło zabraknąć jednego z największych hitów zeszłego roku, czyli poruszającego See You Again z filmu Szybcy i wściekli 7. Fragment tego występu możecie obejrzeć poniżej:

 

Występy muzyczne na Kids Choice Awards 2016

Drugi występ muzyczny na Kids Choice Awards 2016 należał do Silento, który porwał publiczność swoim niezwykle zaraźliwym przebojem Watch Me (Whip/Nae Nae). Podczas show młodego rapera na scenie pojawiło się mnóstwo tancerzy, którzy perfekcyjnie odtworzyli choreografię zaprezentowaną w teledysku do tego kawałka.

 

DNCE - Cake By The Ocean naszym zdaniem zasłużyło na tytuł najbardziej spektakularnego show na Kids Choice Awards 2016. Nowy zespół Joe Jonasa wystąpił jako ostatni, ale pobił wszystkich gigantycznym tortem, na szczycie którego umieścili swojego perkusistę. Zobaczcie, co tam się działo poniżej:

Który występ muzyczny na Kids Choice Awards 2016 podobał się wam najbardziej?

RC

Najnowsze