Kadr z parodii filmu Kevin sam w domu

i

Autor: youtube.com/Jack Dishel Kadr z parodii filmu Kevin sam w domu

Kevin sam w domu - online hitem jest parodia 25 lat później z Macaulayem Culkinem. Zobacz!

2016-12-23 9:33

Kevin sam w domu to dla wielu ukochany film na Boże narodzenie. Ale czy to na pewno taki lekki świąteczny film? Zobaczcie jaki wpływ miało zostawienie Kevina samego w domu na jego przyszłość w parodii z Macaulayem Culkinem - czyli aktorem, który grał Kevina. 

Kevin sam w domu - parodia filmu hitem internetu! W jeden dzień obejrzało ją ponad 4 miliony osób. Główną rolę gra sam Macaulay Culkin - czyli aktor, który w dzieciństwie zagrał rolę Kevina. Parodia ujawnia, że Kevin wyrósł na psychopatę. Jak teraz wygląda aktor, który grał Kevina? Jakie były dalsze losy chłopca? Wszystko to zobaczycie w filmiku! Kevin sam w domu online będzie lepszy niż ten w święta w telewizji!

Kevin sam w domu - soundtrack i piosenki świąteczne z filmów o Kevinie

Kevin sam w domu - film

Film opowiada o ośmiolatku, pozostawionym przez przypadek przez roztargnionych rodziców w domu w czasie świąt. Chłopiec nie przejmowałby się tym za bardzo, gdyby nie czyhający na niego włamywacze. Kevin najbardziej oryginalnymi sposobami broni domu - nie trzeba dodawać, że skutecznie i że typowy dla kina familijnego film kończy się szczęśliwym powrotem chłopca pod opiekę rodziców. Ale być może nie była to taka sielanka...

Kevin sam w domu - parodia po latach

Macaulay Culkin zagrał główną rolę w parodii filmu Kevin sam w domu, który opowiada dalsze losy Kevina. Przez przypadek zostaje kierowcą (bez prawa jazdy) znajomego żony. Kiedy dla bezpieczeństwa zamieniają się miejscami, Kevin odrzuca połączenie od matki. Zdziwionemu mężczyźnie opowiada, dlaczego ma kiepskie relacje z matką: jako ośmiolatek został sam na święta w domu, matka się nie przejmowała a jemu do tej pory śni się łysy groźny zbir... brzmi znajomo. Kiedy po chwili na samochód Kevina napada jakiś gość... nie wie z kim zadziera. Kończy przywiązany do krzesła, z obietnica tortur (z Kevina wyrósł niezły psychopata) i kiedy włącza prąd... czeka nas zaskakujący finał. Zobaczcie sami.

Kevin sam w domu po latach - film

Zobacz jak Kevin wspomina wydarzenia z filmu Kevin sam w domu