Kevin sam w domu - jak dziś wygląda i co robi Macaulay Culkin?

2016-12-24 21:26
Kevin sam w domu - jak dziś wygląda i co robi Macaulay Culkin?
Autor: Fot. Instagram/parisjackson Screen z Instagrama

Kevin sam w domu to film, którego nie może zabraknąć w święta Bożego Narodzenia. Zastanawiacie się jak dziś wygląda Kevin, czyli Macaulay Culkin? 

Macaulay Culkin to amerykański aktor i muzyk. Jego prawdziwa popularność zaczęła się, gdy Macaulay miał zaldwie 10 lat. Zagrał on wtedy w kultowym filmie świątecznym Kevin sam w domu. To legendarna komedia, która jest nieodzownym elementem każdych świąt Bożego Narodzenia. Później z udziałem Culkina powstała także druga część przygód małego urwisa zatytułowana Kevin sam w Nowym Jorku. Od tamtej pory minęło jednak wiele lat. Zastanawiacie się, jak dziś wygląda Kevin?

>> Program TV na święta 2016. Najlepsze filmy i programy w tv na Boże Narodzenie

Macaulay Culkin - jak wygląda?

Macaulay Culkin ma dziś 36 lat. Po serii filmów o przygodach Kevina nie przerwał pracy aktorskiej. Dziś jednak bardziej niż na graniu w filmach skupia się na muzyce grając w założonym przez siebie w 2013 roku zespole The Pizza Underground, którego możecei posłuchać poniżej.

 

model? nah i paint hipsters toenails for a living. Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson)

 

Najnowsze