Kevin sam w domu 2017 w TV – kiedy i jakie stacje puszczą kultowy film?

i

Autor: Fot. East News Kiedy zobaczymy przygody rezolutnego chłopca?

Kevin sam w domu 2017 w TV – kiedy i jakie stacje puszczą kultowy film?

2017-11-10 12:47

Niektórzy twierdzą, że bez tego filmu nie ma świąt. Możecie się z tym zgadzać lub nie, ale i tak wielu z Was już szuka filmu Kevin sam w domu w bożonarodzeniowej ramówce. Wiemy gdzie i kiedy go obejrzycie!

Kevin sam w domu to jeden z ulubionych świątecznych filmów Polaków. Wielu z nas wprost domagało się od stacji Polsat o jego wyemitowanie w ubiegłych latach. Dobra wiadomość jest tak, że w tym roku zobaczymy go na pewno. Możemy oficjalnie zacząć odliczać czas do wigilii! 

Kevin sam w domu - gdzie i kiedy?

Jeśli Kevin to tylko w Polsacie. W tym roku również zagości na ekranach telewizorów tych w całym kraju. Jak donoszą Wirtualnemedia.pl w wigilię Bożego Narodzenia stacja wyemituje przygody rezolutnego małolata oraz koncert świątecznych kolęd. Członkowie zarządu mówią wprost: Kevin od tylu lat pojawiał się w Polsacie w okresie świąt, że stał się już tradycją. Nie mogą od tej tradycji odejść.

>>Kevin sam w domu - jak dziś wygląda i co robi Macaulay Culkin?

Co prócz Kevina? 

Święta to czas kiedy chętnie sięgamy po klimatyczne filmy. Świetnie sprawdzą się zatem nasze ulubione komedie. Dobrym wyborem dla fanów Kevina prócz oczywiście drugiej części przygód chłopca (Kevin sam w Nowym Jorku) będą na przykład: Listy do M, To Właśnie Miłość lub Holiday. Jeśli lubicie animacje koniecznie sięgnijcie po Opowieść Wigilijną lub Pada Shrek. Może jednak warto w okresie świąt oderwać się na jakiś czas od telewizora i spędzić kilka chwil z rodziną? Wybór zostawiamy już wam. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE