Kelly Rowland

i

Autor: bulls Kelly Rowland

Kelly Rowland - Dumb - nowa piosenka przypomina utwory Rihanny?

2015-10-28 18:12

Kelly Rowland powraca. Wokalistka nagrała piosenkę Dumb, która promuje nadchodzącą płytę. Kawałek przypomina piosenki Rihanny i Beyonce? Oceńcie sami! 

Kelly Rowland powraca! Fani, którzy czekali na nowy materiał muzyczny od autorki płyty Talk A Good Game wreszcie mogą zakrzyknąć "Nareszcie". Do sieci trafiła najnowsza piosenka 34-letniej wokalistki R&B.; Kawałek nosi tytuł Dumb i promuje nadchodzącą płytę. Kiedy ukaże się nowy album piosenkarki? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo jednak, że utwór Dumb, wcale nie jest głupi i zapowiada obiecujący materiał. Nic dziwnego - w tworzeniu tego nagrania pomagał jej Pharrell Williams. 

KSW 32: gdzie się odbędzie, kiedy, czy będzie transmisja na PPV? Nowe szczegóły kolejnej gali KSW 

Kelly Rowland powraca i naśladuje Rihannę? 

Niestety obok wszystkich zachwytów nad utworem Dumb jest też pewien niechlubny szczegół. Otóż piosenka przypomina nieco dotychczasową twórczość Rihanny i Beyonce. Czyżby Kelly po długiej przerwie wróciła bez pomysłu na siebie? Mamy nadzieję, że kolejne single będą miały w sobie więcej oryginalności. 

Nowa piosenka Kelly Rowland to mix piosenek Beyonce i Rihanny? Posłuchajcie i porównajcie wszystkie utwory ze sobą - słyszycie podobieństwa?