Keanu Silva, Jhn McFly i Marissa z nową energią! Piosenka Stranger HITEM jesieni 2022?

2022-08-23 10:09
Keanu Silva, Jhn McFly i Marissa z nową energią! Piosenka Stranger HITEM jesieni 2022?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Keanu Silva, Jhn McFly i Marissa z nową energią! Piosenka Stranger HITEM jesieni 2022?

Just Breathe, czyli EP-ka Marissy zapiera dech w piersiach! To z niej pochodzi singiel Stranger, który już robi furorę. Czy to hit jesieni 2022? Oceńcie słuchając sami już teraz.

Just Breathe - Marissy to drugi mini album w jej dyskografii. Znajdziemy na nim utwory nagrane do trzeciej części netflixowego blockbustera - 365 dni. Na EPce, oprócz solowych utworów Marissy, usłyszymy piosenki, które powstały we współpracy z producentami Keanu Silvą, Jhn McFly’em, Tommy’m Docherty, oraz duetem EMO z którym nagrała streamingowy przebój 365 days z drugiej części filmu.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Parkingowe grzechy kierowców | ESKA XD - Prosto z salonu #56

Just breathe znaczy, by po prostu oddychać. Niezależnie czy brakuje mi tchu w cudownych chwilach, czy też w niezwykle trudnych dla mnie momentach, powtarzam sobie w myślach - Marysia, po prostu oddychaj. Moment na oddech i uspokojenie kołatających się w mojej głowie myśli jest dla mnie bardzo ważny, dlatego mam nadzieję, że pomoże również moim słuchaczom - mówi Marissa o swoim najnowszym wydaniu.

Jak zauważyła artystka, jej ostatnie utwory niosą za sobą bardzo dużą dawkę emocji. Pozwalają słuchaczom na zajrzenie bezpośrednio do jej głowy i usłyszenie, co się w niej dzieje. Marissa nie ukrywa nawet swoich najciemniejszych myśli. Piosenki nagrane przez Marissę do drugiej części filmu 365 dni uzyskały ponad 8,5 miliona odtworzeń w serwisie Spotify. Jej muzyka była odtwarzana głównie w Niemczech, Francji i USA, gdzie odbiorcy wysłuchali ich prawie 3 miliony razy. Co więcej, 365 Days było drugim, najczęściej szukanym za pomocą Shazama, utworem na świecie, ustępując miejsca jedynie Harry’emu Stylesowi z piosenką As It Was.

Keanu Silva, Jhn McFly i Marissa - piosenka Stranger

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze