ewa wachowicz

i

Autor: AKPA

kuloodporna kawa

Kawa, która postawi na nogi nieboszczyka. Ewa Wachowicz podzieliła się przepisem

2024-01-02 14:07

Ewa Wachowicz podzieliła się przepisem na kawę, która postawi na nogi każdego. „Ewa gotuje” zapewnia, że „Taki napar zapewnia energię, podnosi koncentrację i zmniejsza uczucie głodu!”. Wszystko wskazuje na to, że bulletproof coffee będzie idealnym wyborem na intensywny dzień lub poranek po nieprzespanej nocy. Ewa Wachowicz zdradziła tajny składnik tej energetycznej bomby.

Ewa Wachowicz to ciesząca się popularnością prowadząca „Ewa gotuje”. W swoim programie zdradza swoje przepisy i kuchenne triki, by gotowanie stało się przyjemniejsze i łatwiejsze. Nie zabrakło również przepisu na kuloodporną kawę, która postawi na nogi nawet nieboszczyka! Ten jeden składnik może odmienić twoje codzienne życie o poranku, chociaż wydaje się, że nie pasuje do całej układanki związanej z piciem kawy. Ewa Wachowicz postanowiła złamać stereotypy i podzielić się tym, ze swoimi widzami.

Elżbieta Romanowska pokazała zdjęcie z „siostrą”. Wyglądają niemal identycznie

Sekretny składnik kawy, która doda ci energii na cały dzień

Kulinarna ekspertka - Ewa Wachowicz - podzieliła się z fanami wyjątkowym przepisem na kawę. Okazuje się, że magicznym składnikiem kuloodpornej kawy jest…sól! „Serdecznie was zapraszam na kawę zwaną kuloodporną. Do tygielka wlewam wodę, na sitko wsypuję kawę, lekko ubijam i doprawiam... solą. Zabiera ona z kawy goryczkę, a jednocześnie podbija jej smak” - wyjaśniła Wachowicz. Gdyby tego było mało, jest jeszcze kilka dodatków, które odmienią smak codziennej kawy na tyle, że być może nie sięgniecie już po żadną inną. Do zaparzonej kawy, Ewa Wachowicz dodaje pół łyżeczki cynamonu lub surowe kakao oraz dwie łyżeczki oleju MCT, zamiennie z olejem kokosowym. Do tego „kociołka Panoramixa”, Ewa dodaje łyżeczkę klarowanego lub zwykłego masła - „Ważne, żeby to wszystko ze sobą dobrze zmiksować, albo ręcznym mieszadełkiem, albo jakimkolwiek mikserem” - poinstruowała fanów. Co sądzicie o kawie z przepisu Ewy Wachowicz? Czy powiedzenie „dopóki nie spróbujesz, to się nie dowiesz” jest tutaj słuszne?

Przepis na piernik od Ewy Wachowicz. Gwiazda dodaje do niego nieoczywisty składnik

Ewa Wachowicz prywatnie

Ewa Zofia Wachowicz to polska dziennikarka, producentka, prezenterka telewizyjna oraz Miss Polonia z 1992 roku. Wachowicz urodziła się 19 października 1970 roku. w Klęczanach. Do 2007 roku była związana z Przemysławem Osuchowskim, z którym ma córkę Aleksandrę. Od 2023 jest żonata ze Sławomirem Kowalewskim. Od 2007 roku produkuje i prowadzi autorski program „Ewa gotuje” w stacji telewizyjnej Polsat. Wachowicz prywatnie zajmuje się wspinaczką górską, a do zdobytych przez nią szczytów należą między innymi: Kilimandżaro, Elbrus, Giluwe, Pico de Orizaba oraz Demawend.

Ewa Wachowicz wyszła za mąż