Katy Perry - wiek, mąż, piosenki, ciąża. Co musisz wiedzieć o tej wielkiej gwieździe?

2020-05-29 9:50 MK
Katy Perry
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Chyba nie ma osoby na świecie, która nie wymieniłaby choć kilku piosenek Katy Perry. Amerykańska wokalistka z pewnością należy do pierwszej ligi gwiazd muzyki, a już niebawem, do sprzedaży trafi jej kolejny krążek. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o piosenkarce i prezentujemy je poniżej. Sprawdźcie koniecznie, co musicie o niej wiedzieć!

Katy Perry - wiek, mąż, piosenki, ciąża: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście popularnej wokalistki, która w 2007 roku szturmem podbiła listy przebojów i mimo upływu 12 lat, wciąż utrzymuje się na topie. Artystka jest jedyną kobietą w historii, której udało się umieścić pięć singli z jednej płyty na samym szczycie amerykańskiego zestawienia HOT 100, a aż cztery jej teledyski przekroczyły liczbę miliarda wyświetleń na YouTubie.

Zgodnie z zapowiedziami, nowa płyta Katy ukaże się jeszcze w tym roku. Już 14 sierpnia do sprzedaży trafi długo wyczekiwany piąty album studyjny wokalistki. Longplay promowany jest singlem Daisies. Do kompozycji powstał już nawet teledysk, w którym gwiazda z dumą prezentuje swój ciążowy brzuszek. Na ESKA.pl prezentujemy wam garść najważniejszych informacji dotyczących popowej wokalistki.

Hotplota.pl: Zaniedbane paznokcie Katy Perry, ciążowy brzuch Sophie Turner i ślub Britney Spears

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Katy Perry - wiek

Ile lat ma Katy Perry? Odpowiedzi na to pytanie poszukują internauci. Otóż, artystka przyszła na świat 25 października 1984 roku. Oznacza to, że w 2020 roku skończy 36 lat. Gwiazda przyszła na świat w mieście Santa Barbara.

Katy Perry - mąż

Katy Perry była zamężna tylko raz. Jej mężem przez dwa lata był popularny brytyjski komik i aktor - Russell Brand. Para miała piękny ślub w Indiach, jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Wokalistka spotkała miłość życia kilka lat później. W 2016 roku media donosiły o tym, że spotyka się z aktorem Orlando Bloomem. W 2019 roku celebrycka para zaręczyła się, a obecnie oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka.

Katy Perry - ciąża

Katy Perry jest w ciąży - ta wiadomość ucieszyła wszystkich fanów wokalistki, którzy z całego serca kibicują jej związkowi z Orlando Bloomem. Podczas nagrań do amerykańskiego Idola, artystka zdradziła, że spodziewa się dziewczynki.

Katy Perry - piosenki

Od swojego debiutu w 2007 roku, Katy Perry wydała kilkanaście wielkich hitów, które uczyniły z niej gwiazdę numer jeden na całym świecie. Do najpopularniejszych utworów wokalistki należą: I Kissed a Girl, Hot and Cold, Teenage Dream, Firework, Roar, Dark Horse oraz Swish Swish. Artystka przygotowuje się do wydania swojego piątego krążka. Premiera już 14 sierpnia 2020.

Najnowsze