Katy Perry w Polsce! Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi autorka hitu Dark Horse! [VIDEO]

2014-06-02 11:38

Katy Perry da koncert w Polsce! Fani wokalistki nareszcie się doczekali: już wkrótce będą mieli okazję usłyszeć na żywo takie przeboje jak California Gurls czy Dark Horse. Gdzie i kiedy wystąpi Katy Perry? Sprawdź na ESKA.pl!

Katy Perry da koncert w Polsce! Fani wokalistki nareszcie się doczekali: już wkrótce będą mieli okazję usłyszeć na żywo takie przeboje jak California Gurls czy Dark Horse. Katy ogłosiła właśnie na swoim Facebooku, że wystąpi w Krakowie w Arenie 24 lutego 2015 roku.Bilety na koncert Katy będą dostępne w sprzedaży od 3 czerwca od godziny 8:00, a w sprzedaży regularnej od 4 czerwca od godziny 10:00. Będzie można je kupić na stronie eventim.pl lub www.livenation.pl w następujących cenach:

Trybuny 199,00 - 399,00 zł
Golden Circle (Inside Walkway) 449,00 zł
Golden Circle (Outside Walkway) 289,00 zł
GA (płyta) 169,00 zł
Niepełnosprawni 169,00 zł
VIP - 809 zł

Katy Perry to kolejna z największych zagranicznych gwiazd, które w najbliższym czasie zawitają do Polski. Przed nami między innymi koncert Justina Timberlake czy Pharrella Williamsa - mamy nadzieję, że wkrótce dobrych wiadomości doczekają się także fani One Direction czy Miley Cyrus! 
W oczekiwaniu na koncert, dla wiernych fanów Katy Perry mamy film online za darmo - Katy Perry: Intymniej. Oglądaj film o Katy Perry bez logowania!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze