Katy Perry ujawniła, że przeżywała mroczne momenty. Nowa piosenka Smile zapowiedzią płyty

2020-07-10 10:02 Rafał Wróblewski
Katy Perry ujawniła, że przeżywała mroczne momenty. Nowa piosenka Smile zapowiedzią płyty
Autor: Christine Hahn / Universal Katy Perry ujawniła, że przeżywała mroczne momenty. Nowa piosenka Smile zapowiedzią płyty

Smile to nie tylko tytuł nowego singla Katy Perry, ale i nowego albumu artystki. Co trzeba wiedzieć o świeżym wydawnictwie gwiazdy? Garść informacji oraz jego data premiery - na ESKA.pl!

Katy Perry - piosenka Smile to chwytliwa afirmacja życia, gdzie Katy jest przepełniona wdzięcznością i oznajmia, że pozornie złe wydarzenia często są początkiem czegoś dobrego. Artystka przyznaje: - Napisałam tę piosenkę, gdy przechodziłam jeden z najbardziej mrocznych okresów swojego życia. Gdy słucham Smile teraz, jest to dla mnie świetne przypomnienie, że udało mi się przejść przez kłopoty. To trzy minuty pełne energii i nadziei. 

Smile to także tytuł całego albumu, na którym znajdą się również wydane wcześniej single Daisies, Never Really Over oraz Harleys In Hawaii. Daisies od czasu premiery zgromadziło ponad 125 mln streamów i znajduje się obecnie w Top 10 zestawienia Hot AC radio w USA. W ubiegłym tygodniu Katy wydała akustyczną wersję utworu. Perry promowała piosenkę m.in. w programach American Idol, Good Morning America oraz Can’t Cancel Pride: Helping LGBTQ+ People in Need.  Krążek trafi do sprzedaży 14 sierpnia 2020. 

TOP 10 najlepszych polskich utworów z 2020 roku, które warto posłuchać!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z One of the Boys (2008), artystka zgromadziła ponad 40 miliardów streamów i sprzedała 45 mln egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy - Teenage Dream, PRISM, Witness - przyniosły mnóstwo światowych hitów. Niedawno artystka wydała single Never Really Over, Never Worn White, Small Talk i Harleys in Hawaii. Wyświetlenia klipu Roar z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której udała się ta sztuka. Katy była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły pojedynczo miliard wyświetleń. Firework i Last Friday Night przekroczyły milion, a Dark Horse ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs.

Katy Perry to nie tylko gwiazda muzyki, ale też aktywistka. Współpracuje m.in. z UNICEFem, działa na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS, wspiera także akcje na rzecz zdrowia, edukacji i równości. W 2016 roku otrzymała Audrey Hepburn Humanitarian Award.

Najnowsze