Uczestnik The Voice Kids doceniony na świecie! Był w drużynie z Marcinem Maciejczakiem

2020-07-09 12:01 Maksymilian Kluziewicz
Beniamin Nowakowski
Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

Ed Sheeran to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych artystów muzycznych na całym świecie. Jego nastrojowe ballady poruszyły miliony osób, a na stworzenie ich coveru zdecydowało się wielu wokalistów marzących o podobnej sławie. Wśród nich znaleźli się także uczestnicy The Voice Kids. Bohater polskiej edycji show został wyróżniony w światowym rankingu. Więcej na ESKA.pl.

The Voice Kids - Beniamin Nowakowski, uczestnik trzeciej edycji cieszącego się popularnością na całym świecie show, został doceniony na arenie międzynarodowej. Młody wokalista zaśpiewał na Przesłuchaniach w ciemno numer Dive z repertuaru Eda Sheerana. Jego wykonanie było tak dobre, że o pozyskanie go do swojej drużyny walczyli wszyscy trenerzy. Ostatecznie Beniamin zdecydował, że przygodę z programem chce kontynuować u boku Dawida Kwiatkowskiego. I choć odpadł na etapie Sing Offów, usłyszał wiele ciepłych słów od swojego mentora. - Twoje miejsce jest na scenie - mówił z przekonaniem Dawid Kwiatkowski.

Uczestnicy polskiej edycji The Voice Kids prezentują bardzo wysoki poziom. Świadczy o tym między innymi fakt, że regularnie pojawiają się w rankingach przygotowywanych przez autorów kanałów The Voice Global czy Best of The Voice Kids. W najnowszym wideo zamieszczonym na tym drugim zarządzający wzięli pod uwagę najlepsze wykonania piosenek Eda Sheerana. Wśród wyróżnionych gwiazd znalazł się również Beniamin.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice Kids - Beniamin Nowakowski

Kanał Best of The Voice Kids posiada ponad milion subskrypcji i w przeciwieństwie do The Voice Global, w całości dedykowany jest formatowi, w którym prezentują się najmłodsi. Jego autorzy regularnie tworzą zestawienia najlepszych wykonań utworów z repertuaru danego artysty. Tym razem padło na Eda Sheerana. Wśród dziesięciu najlepszych coverów brytyjskiego piosenkarza wyróżniono Dive w wersji Beniamina Nowakowskiego.

Najnowsze