Katy Perry - nowa płyta Witness i trasa koncertowa!

2017-05-17 16:31
Katy Perry - nowa płyta Witness i trasa koncertowa!
Autor: fot. okładka płyty Witness - Katy Perry Katy Perry - Witness

Katy Perry ogłosiła datę premiery swojego nowego albumu oraz amerykańską trasę koncertową! Gdzie i kiedy zaśpiewa wokalistka? Jakie utwory znajdą się na jej krążku? Sprawdzamy to na ESKA.pl!

Witness - nowa płyta Katy Perry nie zawiedzie fanów! Stwierdzamy to po pierwszych singlach, które promowały nadchodzący album wokalistki, czyli: Bon Appetit i Chained To The Rhythm. Nowy album Perry pojawi się w sprzedaży 9 czerwca! Premierze albumu będzie towarzyszyła międzynarodowa trasa koncertowa Witness: The Tour. Część dochodu z amerykańskiej trasy zostanie przekazana na cele charytatywne - trafi do organizacji Boys & Girls Clubs of America.

Katy Perry nowa płyta Witness - piosenki

Jakie piosenki pojawią się na nowej płycie Katy Perry? Tego jeszcze nie wiemy! Amerykańska wokalistka podczas niedawno udzielonego wywiadu potwierdziła, że album zawiera 15 utworów i kilka utworów nagranych we współpracy z wokalistkami. Krążek można nabyć w przedsprzedaży od 19 maja.

20 maja Katy Perry zaśpiewa nowe utwory podczas finału programu Saturday Night Live.

Katy Perry - trasa koncertowa Witness The Tour

Witness The Tour na razie obejmuje koncerty po Stanach Zjednoczonych. W przyszłości mają być ogłoszone występy w Europie! Chcecie koncertu Katy Perry w Polsce?

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Autor: brak danych

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi i jaki koncert już warto zapisać sobie w kalendarzu? Lista koncertów 2017 do sprawdzenia na ESKA.pl. Pamiętajcie, żeby wracać do tego artykułu, bo będziemy go aktualizować o nowe koncerty!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze