Katy Perry nowa płyta 2017 - Witness ONLINE. Wygraj album w Radiu ESKA!

2017-06-09 11:30
Katy Perry nowa płyta 2017 - Witness ONLINE. Wygraj album w Radiu ESKA!
Autor: fot. okładka płyty Witness - Katy Perry Katy Perry nowa płyta 2017 - Witness ONLINE

Witness to nowa płyta Katy Perry! Na albumie artystki w wersji podstawowej znalazło się 15 piosenek, w tym oczywiście Chained To The Rhythm. Krążka posłuchacie na ESKA.pl!

Katy Perry 2017 - nowa płyta Witness na rynku od 9 czerwca 2017! Nowy album artystki w dniu światowej premiery przez cały dzień możecie wygrać w Radiu ESKA! To będzie Dzień z Katy Perry i każdy, kto w piątek pojawi się na naszej antenie - zgarnie najnowszy krążek wokalistki. Warto mieć go na swojej półce chociażby ze względu na to, że dla samej gwiazdy jest odzwierciedleniem zmian jakie zaszły w jej życiu, ale też w otaczającym nas świecie. 

Katy Perry - płyta Wittness ONLINE

Witness online będzie dostępny od północy 9 czerwca we wszystkich serwisach streamingowych. Katy Perry zapowiedziała krążek nagrywając 30-sekundowe video:

 

Katy Perry nowa płyta 2017 - piosenki, tracklista

Katy Perry na kilka dni przed premierą opublikowała oficjalną tracklistę płyty Witness. Oprócz hitu Bon Apettit i Chained To The Rhytm pojawiły się takie utwory, jak: Hey, Hey, Tsunami, Bigger Than Me, Power oraz Roulette. Wśród artystów z którymi Katy współpracowała przy okazji materiału na ten krążek znaleźli się: Max Martin, Ali Payami, Shellback, Hayden James i Jack Garrat! 

Na albumie w wersji podstawowej znajdzie się 15 wyselekcjonowanych piosenek. Wersja specjalna płyty wzbogacona o dwa dodatkowe utwory będzie dostępna tylko w salonach Empik i na Empik.com. Tracklista w tym miejscu:

 1. Witness
 2. Hey Hey Hey    
 3. Roulette
 4. Swish Swish (featuring Nicki Minaj)    
 5. Deja Vu    
 6. Power    
 7. Mind Maze
 8. Miss You More
 9. Chained to the Rhythm (featuring Skip Marley)    
 10. Tsunami
 11. Bon Appetit (featuring Migos)    
 12. Bigger Than Me    
 13. Save as Draft
 14. Pendulum
 15. Into Me You See

Witness (Deluxe)

 1. Dance with the Devil 
 2. Act My Age

Backpack Kid - kim jest chłopak z plecakiem z występu Katy Perry?

Autor: brak danych

Kim jest Backpack Kid, czyli chłopak z plecakiem z występu Katy Perry w Saturday Night Live? Takie pytanie zadawało sobie wiele osób oglądając porywający występ piosenkarki w finale kolejnego sezonu popularnego amerykańskiego show.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze