Katarzyna Szulc ma finał w kieszeni? Jej występ w The Voice ma prawie milion odsłon!

2020-09-24 13:36 Maksymilian Kluziewicz
Katarzyna Szulc
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Jedenasta edycja The Voice of Poland rozpoczęła się na dobre! Jedną z uczestniczek, które wzbudziły największe zainteresowanie jest Katarzyna Szulc - podopieczna Michała Szpaka. Występ wokalistki zamieszczony na kanale polskiej edycji show wygenerował już blisko milion odsłon i znajduje się na karcie na czasie. Czy Katarzyna ma finał w kieszeni? Więcej na ESKA.pl.

Katarzyna Szulc z The Voice of Poland ma największe szanse na finał? Gdyby wziąć pod uwagę zainteresowanie, jakim cieszy się jej występ podczas Przesłuchań w ciemno, to z pewnością. Wystarczyło zaledwie kilka dni, by wideo zamieszczone na oficjalnym kanale The Voice of Poland trafiło na kartę na czasie i wygenerowało blisko milion wyświetleń. Choć wydawać by się mogło, że po jedenastu edycjach programu ciężko będzie już znaleźć artystów, którzy zwalą trenerów i publiczność na kolana, wcale tak nie jest. Jedenasta odsłona najpopularniejszego muzycznego show zaskakuje nowymi, nieodkrytymi na szerszą skalę talentami. Jednym z nich jest bez wątpienia obdarzona bardzo niskim głosem Katarzyna Szulc, która trafiła do drużyny Michała Szpaka.

Wokalistka do ostatniej chwili czekała, aż któryś z foteli odwróci się w jej stronę. Na zaproszenie Katarzyny do swojej drużyny w ostatniej chwili zdecydował się Michał Szpak. Wokalistka uznał, że uczestniczka posiada bardzo ciekawy głos, nad którym chętnie popracuje.

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Katarzyna Szulce - The Voice of Poland

Jak się okazuje, Michał Szpak po raz kolejny udowodnił, że ma nosa, co do wyboru uczestników do swojej drużyny. Występ Katarzyny robi furorę w sieci. Niska tonacja głosu, emocje - to wszystko sprawiło, że wykonanie kawałka Preach spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem internautów. Ci są zgodni - Katarzyna na pewno ma jeszcze sporo do nauki, jednak widać, że śpiew to to, co kocha. A gdzie się lepiej uczyć, jak nie w The Voice of Poland pod okiem tak czujnego trenera, jakim jest Michał?

Najnowsze