Kaśka Sochacka niszczy dzieła sztuki w teledysku Trochę tu pusto! [VIDEO]

2017-05-30 17:14

Kaśka Sochacka po sukcesie audio utworu Trochę tu pusto, prezentuje teledysk do tego singla! Zobaczcie go już teraz na ESKA.pl

Kaśka Sochacka prezentuje teledysk do pierwszego singla wydanego z Jazzboy Records Trochę tu pusto. Obraz zarejestrowany został w pracowni artystycznej Zbigniewa Gosa w Józefowie pod Warszawą. Za finalny montaż odpowiada Aleksandra Przytuła oraz Sabina Filipowicz. 

Kaśka Sochacka - teledysk Trochę tu pusto

Kilka dni po premierze teledysk znalazł się na pierwszym miejscu wśród najczęściej oglądanych polskich i zagranicznych klipów w serwisie Tidal! Zobaczcie klip do kawałka, który możecie usłyszeć na antenie Radia ESKA:

 

To jest prosty numer, ale też w trafny sposób ujmuje wszystko to, co czułam, gdy go pisałam. Miałam jeden z gorszych dni, byłam już skłonna się poddać, rzucić muzę gdzieś w kąt, bo przecież chętnych i zdolnych jest cała masa, a ja najwidoczniej nie miałam być wśród tych, którzy dzielą się swoją muzyką. I nagle to poczułam. Jakąś taką wiarę. I to wszystko ujęłam w piosence, rycząc i spisując te emocje. Tego samego dnia zadzwonił do mnie Uzek, bo akurat wtedy był czas Must Be The Music i tam się poznaliśmy. Czułam, że to początek czegoś nowego. Kilka dni pózniej podesłałam mu Trochę tu pusto, a teraz wspólnie z Jazzboy go wydajemy. Przypadek? Nie sądzę, trzeba wierzyć. - komentuje Kaśka Sochacka.

Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Autor: brak danych

Bumerang - nowa piosenka Ewy Farnej to swego rodzaju opowieść z mocnym przesłaniem! Wokalistka przez cały utwór przekonuje, że nasze czyny i działania prędzej czy później - niczym tytułowy bumerang - wrócą ze zdwojoną siłą. 

Kasia Sochacka jest autorką tekstu, a muzykę stworzyła wspólnie z Arkiem Żureckim. Za finalne brzmienie utworu odpowiada Kuba Galiński. Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z południa Polski. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka. Unika lakieru do włosów i szpilek. Zdaje się, że jest sobą.

(informacja prasowa Jazzboy Records)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze