Kaśka Sochacka

i

Autor: Adam Burakowski/REPORTER

Kaśka Sochacka - kim jest? Wiek, wzrost, mąż, koncerty. Ciche dni, piosenki, Instagram

2023-05-27 14:23

Kaśka Sochacka to wokalistka, o której niebawem może być naprawdę głośno. Jej ostatnia płyta Ciche dni to jeden z najlepiej ocenianych krążków tego roku. Co wiemy o tej niezwykle utalentowanej wokalistce, która swoim głosem potrafi wywoływać silne emocje wśród słuchaczy? Sprawdźcie najważniejsze informacje już teraz.

Kaśka Sochacka - wiek, wzrost, mąż, koncerty. Ciche dni, piosenki, Instagram: oto informacje, jakich internauci poszukują najczęściej w kontekście polskiej artystki. Dzięki płycie Ciche dni, którą promował singiel o tym samym tytule, wokalistka dała się poznać szerszej publiczności. Krążek zbiera świetne recenzje zarówno od słuchaczy, jak i od krytyków muzycznych zachwyconych nie tylko jej barwą, ale również wrażliwością. Sukces piosenkarki nie umknął między innymi Kubie Wojewódzkiemu, który zaprosił ją do swojego studia. Co trzeba o niej wiedzieć?

Kaśka Sochacka - wiek

Ile Kaśka Sochacka ma lat? Odpowiedzi na to pytanie internauci poszukują najczęściej. Według informacji zamieszczonych w sieci autorka hitu Ciche dni urodziła się w 1990 roku, co oznacza, że w tym roku skończyła 32 lata.

Kaśka Sochacka - wzrost

Wzrost to informacja, której internauci często poszukują na temat gwiazd. Ile wzrostu ma Kaśka Sochacka? Niestety, ta ciekawostka nie została nigdzie podana.

Kaśka Sochacka - mąż

Artystka należy do grona osób publicznych, które wolą zainteresować publiczność swoimi dokonaniami zawodowymi, a nie informacjami na temat życia prywatnego. W związku z tym nie wiadomo, czy Katarzyna Sochacka męża lub się z kimś spotyka.

Sonda
Jakiej muzyki słuchasz?

Kaśka Sochacka - piosenki

Na wydanie debiutanckiej płyty Ciche dni wokalistka czekała kilka lat. Warto było jednak czekać! Pochodzące z krążka utwory trafiły do serc setek tysięcy, jeśli nawet nie milionów słuchaczy w całej Polsce. Do najpopularniejszych kawałków w repertuarze Kaśki należą: Wiśnia, Boję się o ciebie oraz Śnie. Kaśka ma też na swoim koncie EP-kę zatytułowaną Wiśnia.

Kaśka Sochacka - koncerty

Zachwyceni głosem piosenkarki słuchacze często poszukują informacji na temat jej koncertów. Wszelkie informacje na temat wydarzeń z udziałem wokalistki znajdziecie na jej Facebooku.

Kaśka Sochacka - Instagram

Czy Kaśka Sochacka ma konto na Instagramie? Niestety, piosenkarka nie prowadzi swojego profilu w tej popularnej aplikacji.

Viki Gabor śpiewa o TOKSYCZNEJ MIŁOŚCI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE