Kasia Węsierska nagrała imprezowy hit z Sigalą! Takich brzmień jeszcze nie słyszeliście

i

Autor: Radio ESKA

Kasia Węsierska nagrała imprezowy hit z Sigalą! Takich brzmień jeszcze nie słyszeliście

2023-02-07 9:21

Kasia Węsierska, którą doskonale znacie z anteny Radia ESKA, połączyła siły z Sigalą, czyli jednym z topowych producentów na Wyspach Brytyjskich. Niespodziewane i zadziwiające efekty ich muzycznej współpracy, a także wywiad możecie sprawdzić już teraz - na ESKA.pl!

O tej współpracy śnią i marzą wokalistki z całego świata! Kasia Węsierska, czyli prezenterka Radia ESKA, połączyła siły i dograła się do bitu serwowanego przez Bruce'a Fieldera, czyli producenta muzycznego znanego powszechnie jako Sigala. Artysta ten ma na koncie osiem singli w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii, nominację do nagrody BRIT dla Najlepszego singla (Lullaby) oraz siedem platynowych i dziewięć złotych singli na całym świecie. W samej Wielkiej Brytanii sprzedał siedem milionów płyt, a w skali światowej to już 22 miliony! Sigala jest też królem streamingu, bo jak wynika z aktualnych statystyk do tej pory zdobył cztery miliardy streamów i ponad miliard wyświetleń. Zanim posłuchacie utworu nagranego z Kasią Węsierską, to najpierw obejrzyjcie cały wywiad.

Sigala stworzył hit w naszym studiu!

Kasia Węsierska i Sigala - piosenka Chodźmy

Niedawno dawaliśmy Wam znać, że Miley Cyrus jest zachwycona Kasią Węsierską z Eski. A teraz z zachwytu wyjść nie może Sigala, dla którego do tej pory to jego prywatne studio nagraniowe było kreatywnym placem zabaw. Okazuje się, że będąc poza nim również jest w stanie stworzyć klubowy banger. Dowód? Zobaczcie poniżej!

Sam artysta za pośrednictwem swojego profilu na TikToku pokazał, jak wyglądał proces tworzenia hitu z Kasią Węsierską, a dodatkowo pokazał, jak dobrze słucha się go w samochodzie. Chodź na razie stworzyli fragment, to liczymy, że wkrótce pojawi się on w całości!

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Sigala - nowa piosenka Radio

Studio to jego kreatywny plac zabaw, dlatego Sigala z zachwytem wspomina dzień, w którym wspólnie z MNEK stworzył piosenkę Radio: Spędziłem około dwóch godzin tworząc bit i akordy, podczas gdy on odpoczywał. A potem powiedział: OK, zagraj to. W mgnieniu oka napisał na telefonie tekst, a chwilę później był już przy mikrofonie. Dosłownie 20 minut zajęło mu napisanie prawie całej piosenki swój wokal zaśpiewał w dwóch ujęciach! To było niesamowite. Szczerze, byłem zachwycony. Byłem w jednym pomieszczeniu z prawdziwym geniuszem.

Piosenka Radio to powiew świeżości: Nie chciałem przesadzać z produkcją, wyjaśnia Sigala. Jest prosta, ale i wyjątkowa, dzięki temu niecodziennemu basowi w całej piosence. To taki powrót do początków lat 2000. i 90., a nawet do czasów disco.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE