Kasia Popowska wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Wszystkie metamorfozy

2017-05-07 15:24
Kasia Popowska wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Wszystkie metamorfozy
Autor: fot. https://www.youtube.com/user/ttbzendemolpolska screen z filmów na YouTube użytkownika TTBZ Endemol

Kasia Popowska za każdym razem zaskakiwała w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Autorka hitu Lecę tam doskonale wchodziła w skórę legendarnych wykonawców. Dało jej to zwycięstwo w TTBZ 7!

Kasia Popowska wygrała Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7. Przekonaliśmy się o tym dopiero w finale, ale zdaniem wielu internautów, to Kasia była faworytką. Najlepszym dowodem na to, że autorka hitu Lecę tam najlepiej poradziła sobie z udawaniem znanych wykonawców jest to, iż po półfinale prowadziła w klasyfikacji generalnej. Jej znakomite występy doceniło jury, uczestnicy show, a łącznie przez 9 odcinków wokalistka uzbierała 243 punkty!

Kasia Popowska - metamorfozy w TTBZ

Kasia Popowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7 w pierwszym odcinku wcieliła się w postać króla disco-polo, Zenka Martyniuka. Jej znakomity występ bardzo spodobał się internautom. Wokalistka zaśpiewała Przez twe oczy zielone, a zdobyte punkty dały jej 2. miejsce.

Kasia Popowska jako Zenek Martyniuk w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

 

27-letnia wokalistka w drugim odcinku show wcieliła się w Cher i zaśpiewała jej hit z 1998 roku  - Strong Enough. Niestety, nie spotkało się to z dobrymi opiniami. W następnym tygodniu Popowska zmierzyła się z trudnym zadaniem wejścia w skórę Nicki Minaj. Tu również szału nie było i w sumie były to dwa najniżej ocenione występy wokalistki w całej edycji.

Kasia Popowska jako Nicki Minaj w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W czwartym tygodniu artystka wylosowała sobie, że na potrzeby programu zmieni się w Muńka Staszczyka. Metamorfozą zrobiła fantastyczne wrażenie na jurorach. Lepiej było w piątym tygodniu, kiedy to wcieliła się w Christinę Aguilerę. W ciemnej scenerii idealnie odwzorowała oryginał i zdobyła 45 punktów. Było to jedyne zwycięstwo Popowskiej w trakcie wszystkich 9. odcinków sezonu.

Kasia Popowska jako Christina Aguilera w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

 

Gorąco zrobiło się w szóstym odcinku, kiedy to Popowska wcieliła się w Arianę Grande. Artystka zaśpiewała hit Side to Side. 

Kasia Popowska jako Ariana Grande w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

 

Jon Bon Jovi, Don Henley i Whoopi Goldberg to ich naśladowała Popowska w trzech ostatnich odcinkach. Metamorfozami w tych legendarnych wykonawców zapewniła sobie udział w finale! W finale Kasia Popowska wcieliła się w Beyonce i okazała się bezkonkurencyjna!

Joanna Jabłczyńska wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Wszystkie metamorfozy

Autor: brak danych

Joanna Jabłczyńska powinna wygrać Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7 - takiego zdania jest duża część widzów programu oraz osób komentujących jej występy w internecie.

@kasiapopowska wygrywa #ttbz7 Brawa! #wielkifinal #andthewinneris Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze