Kasia Popowska prezentuje nowy teledysk. Sprawdź, dlaczego warto zobaczyć klip do utworu Graj

2016-02-09 12:53
Kasia Popowska prezentuje nowy teledysk. Sprawdź, dlaczego warto zobaczyć klip do utworu Graj
Autor: Fot. Screen z YouTube Bardzo osobisty teledysk Kasi Popowskiej

Kasia Popowska zaprezentowała nowy teledysk. Klip powstał do ostatniego singla zatytułowanego Graj. Utwór i teledysk promują jej debiutancki album Tlen: Kolor i Maj. Teledysk, który powstał do piosenki Graj jest niesamowity i bardzo dojrzały. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto go obejrzeć.

Kasia Popowska zaprezentowała klip do piosenki Graj, która jest singlem promującym reedycję jej debiutanckiego albumu Tlen: Kolor i Maj. Swoją przygodę z muzyką artystka zaczęła nagrywając covery światowych hitów, które udostępniała w serwisie YouTube. Później, w 2012 roku dziewczyna wzięła udział w muzycznym show X Factor. To wtedy stała się rozpoznawalna wśród szerszej publiczności. Jej odpadnięcie z programu wywołało nie małe kontrowersje, a widzowie domagali się przywrócenia Kasi Popowskiej do X-Factor. Jednak wokalistka nie zraziła się i dalej rozwijała swoje pasje muzyczne. W ten sposób w 2014 roku na sklepowych półkach zadebiutował jej album Tlen, a później jego reedycja.

Kasia Popowska z nowym teledyskiem

Artystka do najnowszego singla przygotowała również teledysk, który miał swoją premierę 8 lutego. Naszym zdaniem nowy klip Kasi Popowskiej zasługuje na uznanie i naprawdę warto go zobaczyć. Dlaczego? Piosenka pt. Graj jest bardzo bliska artystce. - Piosenka bardzo osobista, początkowo pisana w moim pamiętniku... Cieszę się, że jej słowa nie pozostały jedynie w szufladzie - mówi o swoim utworze Kasia Popowska. Dokładnie taki sam jest też teledysk do piosenki. Klip towarzyszący utworowi jest bardzo emocjonalny, ale też subtelny i poruszający.

 

>> Kasia Popowska support przed Ellie Goulding w Polsce 2014 [VIDEO]

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze