Kasia Popowska - kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

2017-02-06 20:51
Kasia Popowska - kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Autor: fot. YouTube.com/KasiaPopowskaVEVO screen z teledysku Kasia Popowska - Dryfy

Kasia Popowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest uczestniczka nowej edycji TTBZ? Wszystkie fakty z jej kariery podrzucamy na ESKA.pl!

Kasia Popowska - kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Karierę młodej artystki przybliżamy na ESKA.pl. Wokalistka występująca w nowej edycji TTBZ może liczyć na wsparcie swoich fanów. Jej aktywny profil w serwisie Facebooku ma ponad 70 tysięcy polubień. Dlatego właśnie dzień, kiedy Twoja Twarz Brzmi Znajomo powróci na antenę Polsatu będzie ważny szczególnie dla fanów. Kasię Popowską zobaczycie na ekranie swoich telewizorów w różnych metamorfozach już wiosną 2017!

Kasia Popowska - kim jest?

Kim jest Kasia Popowska? 28-letnia wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka piosenek. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2007 roku, gdy założyła kanał na YouTube i jako pierwsza Polka publikowała filmy, na których śpiewała znane muzyczne hity. W tzw. międzyczasie talent do śpiewania pokazała m.in. w programie Mam Talent, stacji TVN. W 2014 roku wydała wielki hit pt. Przyjdzie taki dzień, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Następnie piosenkarka wydała singiel Tlen, znany z serialu Lekarze oraz utwór pt. Lecę tam, który znalazł się w czołówce serialu Przyjaciółki. Gwiazda jest również współautorką piosenki Dody - Riotka oraz Nie pytaj mnie. Pisała również dla Rafała Brzozowskiego oraz zespołu Blue Cafe. Kasia Popowska w 2014 roku wystąpiła jako support przed koncertem Ellie Goulding w Warszawie! 

Piosenkarka z Łodzi w swojej karierze wydała już dwa albumy. Ostatni ukazał się 20 stycznia 2017 roku i promuje go tytułowy singiel zatytułowany Dryfy

 

Twoja Twarz Brzmi Znajomych - lista uczestników jest bardzo ciekawa, co daje nam nadzieję na wyrównaną walkę! 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze