Kasia Popowska: Graj - 5 powodów, dla których warto posłuchać nowego singla wokalistki

2016-01-19 18:44

Kasia Popowska wraca z nowym singlem. Utwór Graj pochodzący z reedycji płyty Tlen miał swoją premierę w poniedziałek 18 stycznia. Już teraz na ESKA.pl sprawdź, 5 powodów, dla których warto posłuchać nowego utworu młodziutkiej wokalistki. Czy Graj ma szansę stać się hitem na miarę utworu Przyjdzie Taki Dzień Kasi Popowskiej?

Kasia Popowska wraca z nowym singlem zatytułowanym Graj promującym reedycję wydanego w 2014 roku albumu Tlen. Nowa odsłona płyty poszerzona o pięć premierowych piosenek ukazała się w 2015 roku pod tytułem Tlen, Kolor i Maj. Kasia Popowska muzyką zajęła się mając 16 lat, gdy obejrzała biograficzny film Selena. Wówczas porzuciła wszystkie inne zajęcia na rzecz muzyki. Jednocześnie zaczęła grać na gitarze. W 2012 roku wzięła udział w programie X-Factor. Jej odpadnięcie z muzycznego show wywołało wiele kontrowersji. Po udziale w X-Factor Kasia Popowska zaczęła być rozpoznawalna i na poważnie zajęła się muzyką.

>> Kasia Popowska support przed Ellie Goulding w Polsce 2014 [VIDEO]

Kasia Popowska: singiel Graj

We wtorek 18 stycznia swoją premierę miała nowa piosenka Kasi Popowskiej zatytułowana Graj. Poniżej przedstawiamy 5 powodów, dla których warto jej posłuchać!

#1 Nowy singiel Graj jest bardzo subtelny i ujmujący. Idealnie pasuje na spokojne zimowe wieczory.

#2 Utwór Graj ma duże szanse, by stać się hitem takim jak piosenka Przyjdzie Taki Dzień, która w ciągu roku od premiery zdobyła ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube i dotarła na szczyt listy dwudziestu najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

#3 Kasia Popowska zapowiedziała już teledysk, który powstanie do utworu Graj. Klip będzie miał swoją premierę już niebawem, dlatego nie czekajcie dłużej tylko zapoznajcie się z nowym utworem wokalistki. Jak Waszym zdaniem mógłby wyglądać teledysk do singla Graj?

#4 Młodziutka piosenkarka była pierwszą Polką, która założyła na YouTube własny kanał poświęcony własnym wersjom znanych piosenek. Jej covery doczekały się jeszcze przed jej oficjalnym debiutem blisko 13 milionów wyświetleń!

#5 Kasia Popowska sama tworzy muzykę i pisze teksty do swoich piosenek. Słowa do utworu Graj są również jej autorstwa.

 

Kasia Popowska: Graj - tekst piosenki

Niepokorny błysk, tyle co nic i więcej nie potrzeba
Cofam się o krok i ciągle ufam, jestem bliżej nieba
Za oknami noc, obok krzyczy ktoś, mnie nie ma
Życie czasem długo lepszych scen nikomu nie dobiera

Graj, nim ciepły wiatr
Nim kolor i maj
Oczy zasłoni
Graj, nawet gdy sam
Raj ucieka nam
Oddala się

Kogo w lustrze widzisz, ile jeszcze sobie znów obiecasz
Ile w twojej głowie inni mogą tobie jeszcze mieszać
Ile z tego wziąć gdy na dłoni pełno serca
Gdzie odnaleźć mamy dzisiaj wszystkie swoje własne miejsca

Graj, nim ciepły wiatr
Nim kolor i maj
Oczy zasłoni
Graj, nawet gdy sam
Raj ucieka nam
Oddala się

Kasia Popowska: Graj - wersja koncertowa

Dzień po radiowej premierze utworu Graj Kasia Popowska opublikowała wersję koncertową piosenki, zagraną z przy akompaniamencie całego zespołu. Posłuchajcie:

 

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze