Mam Talent - tancerka na wózku inwalidzkim wzruszyła wszystkich! 'Ja się mało nie rozryczałem'

2018-12-01 17:02
Mam Talent - tancerka na wózku inwalidzkim wzruszyła wszystkich! 'Ja się mało nie rozryczałem'
Autor: fot./screen/youtube.com/TVN Talent Show Mam Talent

Niepełnosprawna tancerka z Mam Talent udowodniła, że pasja jest silniejsza od wszelkich ograniczeń! Na ESKA.pl zobaczycie taniec na wózku inwalidzkim, który wzruszył wszystkich!

Mam Talent - tancerka na wózku inwalidzkim, która pojawiła się w tym show, zachwyciła i wzruszyła wszystkich! Po jej występie Szymon Hołownia wyznał "Mało się nie rozryczałem". Wyjątkowa tancerka nie tylko chwyciła widzów za serca, ale udowodniła też, że na drodze do realizowania pasji nie mogą stanąć żadne przeszkody.

Kasia - niezwykła tancerka na wózku inwalidzkim

Tancerką na wózku inwalidzkim, która zachwyciła jurorów i publiczność Mam Talent, jest Katarzyna Błoch. Niepełnosprawność nie przeszkadza jej ani w pracy, ani w tańcu, który jest jej pasją. Kasia od lat mieszka i pracuje w Poznaniu. W 2001 roku założyła grupę tańca towarzyskiego dla osób jeżdżących na wózkach inwalidzkich.

Nagi malarz w Mam Talent - zgadnijcie, CZYM malował

Kasia pojawiła się w jednym z ostatnich odcinków Mam Talent. Wraz ze swoim przyjacielem Markiem wykonała niezwykły układ taneczny. W występie udało jej się zawrzeć piękno i wielkie emocje. Decyzja jurorów była jednogłośna - Kasia i Marek przeszli do dalszych etapów Mam Talent. Zobaczcie taniec, który im to zapewnił.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze