Kasia i Jacek Sienkiewicz - kim jest rodzeństwo z zespołu Kwiat Jabłoni?

2022-08-18 17:17
Kwiat Jabłoni - kim jest polski zespół? Wiek, wzrost, ojciec, Instagram, piosenki
Autor: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EAST NEWS Kwiat Jabłoni - Kasia i Jacek Sienkiewicz

Kwiat Jabłoni jest polską grupą, którą tworzy uzdolnione muzycznie rodzeństwo. Wiek, wzrost, ojciec, mama, Instagram, piosenki - tych szczegółowych informacji o Kasi i Jacku, dowiesz się czytając poniższy artykuł.

Kwiat Jabłoni - wiek, wzrost, ojciec, Instagram, piosenki - te wszystkie informacje najbardziej interesują internautów. Kim jest polski zespół folk - popowy i kto go tworzy? Otóż, grupa składa się z dwóch osób. Tworzy ją rodzeństwo - Kasia i Jacek Sienkiewicz. Zespół oficjalnie funkcjonuje od marca 2018 roku. Rodzeństwo ma za sobą udział w muzycznym talent show Must Be The Music. Tylko muzyka. Co ciekawe, Kasia i Jacek przez pięć lat występowali w zespole Hollow Quartet i razem z nimi wydali album pt. Chodź ze mną. Odkąd mają swój autorski Kwiat Jabłoni, oczarowali polską publiczność nie tylko na żywo, ale także w sieci. Ich konto w serwisie YouTube liczy ponad 82,5 tys. subskrypcji!

Kwiat Jabłoni - kto to? Wiek, wzrost, ojciec, Instagram, piosenki

Kwiat Jabłoni – wiek

Kasia i Jacek Sienkiewicz z grupy Kwiat Jabłoni w 2022 roku skończą 29 i 28 lat.

Kwiat Jabłoni – wzrost

W sieci nie m informacji, jakiego wzrostu jest uzdolnione muzycznie rodzeństwo.

Kwiat Jabłoni – ojciec

Kasia i Jacek pochodzą z rodziny, która jest uzdolniona muzycznie. Ojcem rodzeństwa jest muzyk Jakub Sienkiewicz, który jest liderem zespołu Elektryczne Gitary.

Kwiat Jabłoni – mama

Nie wiadomo, jak nazywa się matka Kasi i Jacka.

Kwiat Jabłoni – Instagram

Rodzeństwo jest także aktywne w mediach społecznościowych. Znaleźć ich można na Instagramie pod nazwą @kwiatjabloni. Dodatkowo, Kasia i Jacek mają także swoje osobne profile. Dziewczyna figuruje pod nazwą @kasia_sienki, a chłopak @sienkiewiczjacek.

Kwiat Jabłoni – piosenki

Zespół ma swoją debiutancką piosenkę Dziś późno pójdę spać, która w serwisie YouTube liczy ponad 14 mln wyświetleń! Ponadto, na swoim koncie mają takie kawałki jak: Nic więcej, a także Idzie zima. Na początku lutego, w 2019 roku ukazał się ich pierwszy krążek pt. Niemożliwe.

Ronnie Ferrari śpiewa "Ona by tak chciała"
Legenda o świętym Aleksym - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze