Kasia Dereń polską Jessie J? Internauci zachwyceni wyborem Cleo, Szpaka i Gromee'ego!

2020-02-23 14:15
Kasia Dereń
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Eurowizja to konkurs, który cieszy się zainteresowaniem milionów osób na całym świecie. Niemniej emocji wzbudzają wybory reprezentanta danego kraju. W tym roku, polski reprezentant zostanie wyłoniony w programie Szansa na Sukces. W pierwszym odcinku legendarnego programu muzycznego, faworytką jurorów okazała się Kasia Dereń. Internauci również są zachwyceni jej talentem! Czy to właśnie ona poleci do Rotterdamu? Szczegóły na ESKA.pl.

Kasia Dereń - Eurowizja 2020 będzie należała do niej? Bardzo możliwe! Choć za nami dopiero pierwszy z trzech odcinków specjalnego wydania programu Szansa na Sukces, wielu internautów pokłada nadzieję, że to właśnie Kasia Dereń będzie reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji, który tym razem odbywać się będzie w Rotterdamie. Dzięki przeprowadzonemu przez organizatorów imprezy losowaniu, wiemy już, że polski kandydat będzie walczył o zwycięstwo w drugim półfinale - 14 maja 2020 roku.

Po tym, jak Viki Gabor zwyciężyła na Eurowizji Junior, podjęto decyzję, by wybór reprezentanta na Eurowizję 2020 odbywał się na takich samych zasadach, co ten w przypadku Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Od 2 lutego 2020 roku, przez trzy kolejne tygodnie, widzowie Szansy na Sukces będą obserwować, jak w każdym z odcinków siedmioro uczestników walczy o możliwość reprezentowania Polski w Niderlandach. Pierwszy wyemitowany odcinek dedykowany był zespołowi ABBA, który w 1974 roku zwyciężył w konkursie ze swoim hitem Waterloo, co stało się początkiem wielkiej kariery, która do dziś inspiruje twórców na całym świecie, o czym świadczy chociażby sukces musicali Mamma Mia! Zwyciężczynią pierwszego odcinka została Kasia Dereń. Reakcje internautów świadczą o tym, że Cleo, Michał Szpak i Gromee podjęli dobrą decyzję.

Kasia Dereń na Eurowizji 2020?

W pierwszym odcinku Szansy na Sukces. Eurowizja 2020, wystąpiło siedmiu uczestników. Każdy z nich miał za zadanie wykonać jak najlepiej wylosowany przez Artura Orzecha numer z repertuaru ABBY. Kasia Dereń wykonała wielki hit Mamma Mia!, a jej występ wywołał u Cleo ciarki na całym ciele! W swoim wyborze, jury było jednogłośne. Kasia zwyciężyła i już za trzy tygodnie obejrzymy ją w finale na żywo.

Również zdaniem internautów, Kasia Dereń zdeklasowała konkurencję. W komentarzach, wiele osób pisało, że sposób, w jaki śpiewa wokalistka, kojarzy im się ze stylem Jessie J. Co ciekawe, artystka wielokrotnie sięgała już po repertuar słynnej piosenkarki. Też słyszycie podobieństwo?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze