Kasia Cichopek i Marek Kaliszuk zagrali główne role w teledysku Libera i Natalii Szroeder! Posłuchaj Wszystkiego Na Raz na Eska.pl! [VIDEO]

2013-01-15 11:35

Kasia Cichopek i Marek Kaliszuk zagrali główne role w teledysku Libera i Natalii Szroeder Wszystkiego Na Raz. Partnerem Kasi w tym klipie był przystojny aktor Marek Kaliszuk! Sprawdź szczegóły i relację z planu zdjęciowego na Eska.pl!

Kasia Cichopek zagrała główną rolę w najnowszym teledysku Libera i Natalii Szroeder. Cichopek poznała Libera podczas imprezy sylwestrowej w Warszawie. Po rozmowie o wspólnych zainteresowaniach Liber zaproponował Kasi współpracę na planie nowego klipu do piosenki Wszystkiego Na Raz, którą śpiewa razem z Natalią Szroeder.

Klip powstawał 12 i 13 stycznia w Myślęcinku pod Bydgoszczą. W teledysku oprócz Kasi Cichopek udział wzięli Liber, Natalia Szroeder oraz jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia Marek Kaliszuk!

>>> Kim jest Marek Kaliszuk? Wywiad i zdjęcia na Eska.pl!

Marek Kaliszuk jest aktorem teatralnym oraz filmowym. Wystąpił w serialach Egzamin z Życia, Niania, Pierwsza Miłość oraz spektaklach teatralnych między innymi  Grease, Hair oraz Drakula.

Specjalnie dla Eska.pl opowiedział kogo zagrał w teledysku do Wszystkiego Na Raz:

W teledysku do Wszystkiego Na Raz razem z Kasią Cichopek zagramy parę, która na pierwszy rzut oka ma wszystko. Są to ludzie młodzi, wykształceni, zamożni, jednak brakuje im miłości. Żyją razem, jednak w rzeczywistości obok siebie. Boleśnie odczuli to, że wszystkiego w życiu  mieć nie można. Czy pokochają się na nowo? Tego zdradzić na razie nie mogę. Przekonacie się oglądając teledysk
- powiedział Marek Kaliszuk.Posłuchaj Wszystkiego Na Raz - Liber, Natalia Szroeder
Nie czytałeś jeszcze?


WOŚP 2013 - Bednarek zagrał w Warszawie i Żyrardowie!


EP


Najnowsze