Kasia Cerekwicka - wiek, mąż, dzieci, piosenki, Instagram. Co wiadomo o wokalistce?

Kasia Cerekwicka
Autor: WBF

Co do tego, że Kasia Cerekwicka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek chyba nikt nie ma wątpliwości. Aż ciężko uwierzyć, że największy hit gwiazdy Na kolana miał swoją premierę dziesięć lat temu. Sprawdźcie, co koniecznie musicie wiedzieć o piosenkarce, która wciąż jest aktywna zawodowo i odnosi niemałe sukcesy.

Kasia Cerekwicka - wiek, mąż, dzieci, piosenki, Instagram: te frazy polscy internauci wpisują w Google najczęściej, chcąc dowiedzieć się czegoś o jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Urodzona w Koszalinie artystka wielokrotnie udowodniła, że jest kobietą wielu talentów. Publiczność zna ją nie tylko z wielkich hitów, które nuciła cała Polska, ale również z udziału w telewizyjnych show, na przykład Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o wokalistce, to dobrze trafiliście. Poniżej prezentujemy garść najważniejszych informacji.

Kasia Cerekwicka - wiek

Ile lat ma Kasia Cerekwicka? Internauci regularnie poszukują odpowiedzi na to pytanie. Wokalistka urodziła się 17 marca 1980 roku w Koszalinie. W 2021 skończy zatem 41 lat.

Kasia Cerekwicka - mąż, dzieci

Internautów interesuje również życie prywatne artystki. Jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz w jej kontekście jest Kasia Cerekwicka z mężem. Artystka należy jednak do tego grona osób publicznych, którzy nie chwalą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. W 2018 roku poinformowała jedynie o zaręczynach. Gwiazda nie ma dzieci.

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Kasia Cerekwicka - piosenki

Wokalistka ma na swoim koncie kilka naprawdę wielkich hitów. Do najpopularniejszych piosenek w jej repertuarze należą: Na kolana, S.O.S. czy Bez ciebie. W 2020 roku ukazał się najnowszy album Kasi Cerekwickiej Pod skórą. 

Mój pierwszy raz - Kasia Cerekwicka

Kasia Cerekwicka - Instagram

Jeśli chcecie być na bieżąco z poczynaniami artystki, koniecznie zaglądajcie na jej profil na Instagramie. Gwiazda zamieszcza tam najważniejsze informacje o swoich nowych projektach. Nick Kasi Cerekwickiej to po prostu @kasia_cerekwicka_official.

Najnowsze