KASA albo BUM w Radiu ESKA: o co chodzi i jak się zgłosić po wielką kasę?

2020-10-14 10:34 jj
Kasa albo BUM
Autor: Radio ESKA

Wystartowała nowa zabawa na antenie Radia ESKA. Tym razem to Ty decydujesz ile kasy zgarniesz. O co chodzi w KASA albo BUM? Jak się zgłosić i wygrać ogromne pieniądze? Szczegółów dowiecie się na ESKA.pl.

KASA album BUM! O co chodzi w nowej zabawie ESKI? Jak się zgłosić? Postanowiliśmy w Radiu ESKA zorganizować całkowicie nową zabawę. KASA albo BUM, to ogromne emocje, którymi będą żyli wszyscy słuchacze. To Wy decydujecie ile wygracie na naszej antenie i do od Was zależy, czy wyjdziecie z rozgrywki z wielką gotówką, czy odejdziecie z pustymi rękami. Jak się zgłosić do zabawy KASA album BUM? O co dokładnie chodzi?

KASA albo BUM: o co chodzi w zabawie Radia ESKA?

KASA albo BUM to całkowicie nowa propozycja od ESKI. Do zgarnięcia są ogromne pieniądze, które na pewno przydadzą się w trakcie jesiennego buszowania po sklepach. Jeżeli uda Ci się dostać na antenę, wtedy nasza maszyna będzie podawać Wam kwoty. Jeżeli powiesz STOP w momencie rozpoczęcia czytania kwoty, to te pieniądze należą do Ciebie. Jeżeli jednak nie zdążysz i trafisz na BUM, wtedy odchodzisz z pustymi rękami. 

KASA albo BUM: jak się zgłosić?

Są trzy sposoby aby zgosić się do zabawy KASA albo BUM i móc zgarnąć ogromne pieniądze.

Sposób 1:

Wystarczy wysłać SMS pod numer 7211 (koszt 2,46 z VAT) ze swoim imieniem i czekać na telefon od prowadzącego Radia ESKA. 

Sposób 2:

Możecie również zgłosić się online kupując los na stronie bum.eska.pl.

Sposób 3:

Los również możecie kupić za pomocą strony eska.2win.pl.

ESKA XD #005
Najnowsze