Karolina Stanisławczyk jak Camila Cabello? Szczere wyznanie artystki! [WYWIAD]

2022-01-14 15:27
Karolina Stanisławczyk jak Camila Cabello? Szczere wyznanie artystki! [WYWIAD]
Autor: E-muzyka - Karolina Stanisławczyk / Kasia Węsierska Karolina Stanisławczyk jak Camila Cabello? Szczere wyznanie artystki! [WYWIAD]

Karolina Stanisławczyk odwiedziła nasze ESKOWE studio i opowiedziała o swoim najnowszym singlu. Artystka, w rozmowie z Kasią Węsierską zdradziła, kiedy zrodził się pomysł stworzenia tego utworu, ale również wyjawiła, że inspirowała się innym, latynoskim utworem. Przekonajcie się sami i przesłuchajcie wywiadu już teraz.

Karolina Stanisławczyk rozpoczęła kolejny ważny etap w swojej karierze. Po wydanym albumie Cliché, z którego pochodzi tytułowy singiel, ale również utwór Malibu i V.I.B.E z Michałem Szczygłem, przyszedł czas na coś nowego. 14 stycznia 2022 na muzycznym rynku pojawił się utwór Rio, w którym gościnnie pojawia się Don Juan Wielki oraz znany raper, Mr. Polska. To zapowiedź drugiego studyjnego albumu, który ma pojawić się jeszcze w tym roku. Sama piosenka Rio utrzymana jest w klimacie muzyki latino i jak obiecała artystka, jeszcze kilkukrotnie będzie wracać do tych dźwięków!

Krystian Ochman WYGRA Eurowizję 2022?! To TĘ piosenkę zgłosił! 

Listen to "Karolina Stanisławczyk gościem Radia ESKA" on Spreaker.

Teledysk do piosenki został zrealizowany przez Mind Production i opowiada historię, której wątki będzie można śledzić przy okazji premier następnych klipów wokalistki.

Karolina Stanisławczyk - kim jest?

Karolina Stanisławczyk (ur. 30.05.2000) - wokalistka, pianistka, autorka tekstów. Zaczynała karierę wokalną, biorąc udział w wielu konkursach wokalnych i przeglądach piosenek, a także kształcąc swój głos w Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im Krzysztofa Komedy. W 2019 roku jej talent dostrzegł Jonatan Chmielewski, angażując ją do dwóch piosenek, które ukażą się na nowej płycie MIYO - Wyliczanka i Zapomnieć. Podczas pracy nad nową piosenką URBAN, raper na co dzień związany z Hypsteria Records, zaproponował Karolinie gościnny udział w jego numerze, co po niedługim czasie skutkowało podpisaniem przez wokalistkę kontraktu z tą samą wytwórnią. W miedzyczasie Karolina gościnnie dograła się do piosenki Merghaniego, Whisky. 21 maja 2021 ukazała się pierwsza solowa płyta Karoliny Stanisławczyk, Cliché. Na albumie znalazło się 9 kompozycji, m.in. debiutancka piosenka Malibu, megahit Cliché i synthpopowy Atrament (kompozycje Don Juana Wielkiego), bardzo dobrze przyjęty duet z Michałem Szczygłem V.I.B.E., a także kilka utworów autorstwa USL, Black Kiss Records i Mikołaja A. Urbaniaka.

3 września 2021 na koncercie „Od Opola do Opola” podczas 58. KFPP Opole 2021, Karolina w medleyu przygotowanym przez Gromee’go przypomniała piosenki Karin Stanek oraz zaśpiewała swój największy jak do tej pory hit, „Cliché”. Odebrała także platynową płytę za sprzedaż tego singla.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze