Karolina Robinson i Karolina Szczurowska w The Voice of Poland. Kto wygrał bitwę?

2021-10-23 22:15
Karolina Robinson i Karolina Szczurowska
Autor: TVP

Widzowie The Voice of Poland nie mogą narzekać na nudę. Po przesłuchaniach w ciemno przyszedł czas na kolejny, równie emocjonujący etap, czyli na bitwy. W każdym z odcinków dwoje reprezentantów danej drużyny staje do muzycznego pojedynku, w którym zwycięzca może być tylko jeden. Kto wygrał bitwę Karolina Robinson vs. Karolina Szczurowska?

Karolina Robinson i Karolina Szczurowska - bitwa w The Voice of Poland, w której zmierzyły się podopieczne Marka Piekarczyka, wywołała wiele emocji. Zdaniem wielu fanów programu The Voice of Poland to właśnie bitwy są najbardziej emocjonującym etapem w całym show, mimo że wpływ na to, kto przejdzie dalej, mają jedynie trenerzy. Marek Piekarczyk nie miał łatwego zadania. Reprezentantki jego drużyny - Karolina Robinson i Karolina Szczurowska pokazały, na co je stać, wykonując na żywo utwór Stand By Me. Wokalista nie mógł jednak zabrać ze sobą dwóch dziewczyn. Kogo uchronił przed odpadnięciem?

Sonda
Który trener poprzednich edycji The Voice of Poland jest Twoim ulubionym?

Karolina Robinson i Karolina Szczurowska - bitwa

To nie była łatwa decyzja. Marek Piekarczyk mógł wziąć do kolejnych etapów tylko jedną uczestniczkę. Popularny wokalista postanowił dać szansę Karolinie Robinson. Jej imienniczka musiała opuścić studio. Żaden z pozostałych trenerów nie zdecydował się bowiem na kradzież.

The Voice of Poland: Romskie dziewczyny wywróżyły karierę Markowi Piekarczykowi
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze