Karolina Pisarek jako Smolasty w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Modelka rządzi sceną! [WIDEO]

2022-04-01 15:17
Karolina Pisarek jako Smolasty
Autor: Materiały prasowe Polsat

Karolina Pisarek zaskoczy widzów programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Choć początkowo wiele osób nie wierzyło, że modelka może sobie poradzić z muzycznymi wyznaniami, ona udowadnia, że daje radę. Jej metamorfoza w kolejnym odcinku będzie niezapomniana. Wystąpi jako raper Smolasty! To trzeba zobaczyć.

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo modelka Karolina Pisarek wystąpiła jako Smolasty i zaśpiewał utwór Duże oczy. Na scenie był prawdziwy rap, a Karolina udowodniła, że naprawdę zrobiła postępy! – Bardzo piękna charakteryzacja! Przede wszystkim chciałam ci powiedzieć, że byłaś znakomita aktorsko! Znakomita! Wokalnie poprawiło się trochę, ale jednak ten twój delikatny damski głos przebijał się, to nie da się tego oszukać. Jeszcze a propos samego wykonawcy, ja pierwszy raz słyszałam ten utwór, przygotowując się do tego odcinka, i muszę powiedzieć, że nie zrobił na mnie wrażenia, a tutaj ta magia jednak zadziałała, także spełniłaś swoje zadanie, mimo że głos, no wiesz… jak to mówią, nie podskoczysz – powiedziała Małgorzata Walewska. – Transformacja niesamowita – dodała Katarzyna Skrzynecka. Kiedy będzie można obejrzeć występ?

ZOBACZ TAKŻE: Dusza Michaela Jacksona w ciele Viki Gabor! Kosmiczny występ polskiej gwiazdy!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - niesamowita Karolina Pisarek jako Smolasty

Karolina Pisarek jako Smolasty - kiedy oglądać?

Karolina Pisarek zachwyci widzów w najnowszym odcinku nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kiedy i o której będzie można go obejrzeć? Emisja już w piątek 1.04.2022 o godzinie 20:00, jak zawsze na antenie stacji telewizyjnej Polsat. Odcinek zostanie również zamieszczony w serwisie Polsat GO.

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze