Karolina Pajączkowska - wiek, mąż, wzrost, dzieci, wymiary. Kim jest Pajączkowska?

2022-08-15 11:56
Karolina Pajączkowska - wiek, mąż, wzrost, dzieci, wymiary. Kim jest Pajączkowska?
Autor: AKPA Karolina Pajączkowska - wiek, mąż, wzrost, dzieci, wymiary. Kim jest Pajączkowska?

Karolina Pajączkowska - kim jest prezenterka, która cieszy się dużą popularnością w internecie? Jej profil w mediach społecznościowych śledzi ponad 40 tysięcy osób, a zdjęcia mają od 400 do ponad 1000 polubień. Pajączkowska robi furorę jako prezenterka telewizyjna i ma za sobą debiut, jako współprowadząca muzyczne wydarzenie. Poznajcie ją bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Karolina Pajączkowska - kim jest?
  2. Karolina Pajączkowska - wiek
  3. Karolina Pajączkowska - mąż
  4. Karolina Pajączkowska - wzrost
  5. Karolina Pajączkowska - dzieci
  6. Karolina Pajączkowska - wymiary 
  7. Karolina Pajączkowska - telewizja

Karolina Pajączkowska - wiek, mąż, wzrost, wymiarydzieci, telewizja, czyli wszystko, co najbardziej interesuje polskich internautów w temacie tej osobistości. Kim jest Karolina Pajączkowska? Kto to jest? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te i inne pytania, to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. W przeszłości brała udział w programie Top Model, a także próbowała swoich sił w konkursach piękności. Po wielu latach aktywności została prezenterką w Telewizji Polskiej. Wysoka dziennikarka prowadzi Serwis Info w TVP Info. Szerszemu gronu widzów dała się jednak poznać za sprawą jednego z koncertów organizowanych w ramach cyklu Wakacyjna Trasa Dwójki. Wspólnie z Norbim zapowiadała gwiazdy, które występowały, w czasie imprezy w Stalowej Woli. 

Karolina Pajączkowska - kim jest?

Karolina Pajączkowska jest uwielbiana przez internautów, ale także widzów Telewizji Polskiej. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 40 tysięcy osób. Sama niedawno była w Ukrainie, gdzie pokazała obraz zniszczonego przez Rosjan kraju. Uwielbia podróżować i w przeszłości była już w ponad 35 krajach, na 5 kontynentach. Pajączkowska podróżuje po świecie od 15. roku życia. W marcu 2022 roku spełniła swoje marzenie i zwiedziła słoneczną Kubę.

Jak zrobić sylwetkę w 5 minut [FAKE BODY] | ESKA XD - Fit vlog #53

Karolina Pajączkowska - wiek

Ile lat ma Karolina Pajączkowska? Wiek gwiazdy TVP nie jest tajemnicą. Urodziła się ona w grudniu 1991 roku, co oznacza, że w 2022 roku będzie świętować 31. urodziny. 

Karolina Pajączkowska - mąż

Karolina Pajączkowska nie mówiła o tym, czy ma męża. W sierpniu 2021 ogłosiła, że rozstała się z partnerem, by niedługo później ogłosić, że jest w zupełnie nowym związku. Zrobiła to dodając zdjęcie, pozując na tle weselnego napisu miłość i dodając hasztagi: para, couple goals. Zdjęcie aktualnie jest już niedostępne w sieci.

Karolina Pajączkowska - wzrost

Karolina Pajączkowska brała udział w licznych konkursach piękności. W 2011 roku reprezentowała Polskę w wyborach Miss Intercontinental, a w 2012 roku podczas Miss Exclusive of the World. Brała też udział w programie Top Model na antenie TVP. Według oficjalnych informacji ma 180 centymetrów wzrostu. 

Karolina Pajączkowska - dzieci

Karolina Pajączkowska mając 23 lata urodziła synka, Nataliela. Obecnie ma on 7 lat.

Karolina Pajączkowska - wymiary 

Obecne wymiary Karoliny Pajączkowskiej są jej prywatną tajemnicą. W przeszłości chwaliła się nimi, dlatego, że była modelką. W przeszłości jej wymiary wynosiły 87-60-89.

Karolina Pajączkowska - telewizja

Karolina Pajączkowska w TVP prowadzi serwis informacyjny. Pod koniec lipca 2022 zadebiutowała w roli prowadzącej koncert, w ramach cyklu Wakacyjna Trasa Dwójki w Stalowej Woli. 

Sonda
Karolina Pajączkowska zrobi dużą karierę w telewizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze