You Can Dance 2021

Autor: materiały prasowe/TVP

Karolina Olszewska - kim jest zwycięzca You Can Dance 2021? Kto to jest?

2021-11-28 18:48

Pierwsza edycja tanecznego show dla dzieci You Can Dance - Nowa Generacja, dobiegła końca. O tytuł Najlepszego Tancerza Nowej Generacji i 100 tysięcy złotych walczyli w finale: Karolina Olszewska, Milena Zdzuj, Natan Grzybowski i Tymek Sobczyk. Kto okazał się najlepszy? Kto wygrał pierwszą edycję You Can Dance? My już wiemy!

Kto wygrał pierwszą edycję You Can Dance - Nowa Generacja? Wszystko co dobre, szybko się kończy. Po wielu tygodniach tanecznych zmagań poznaliśmy zwycięzcę pierwszej edycji tanecznego show dla dzieci. O tytuł Najlepszego Tancerza Nowej Generacji i 100 tysięcy złotych w finałowym odcinku 28 listopada 2021 roku walczyły cztery utalentowane osoby. Na scenie zaprezentowali się: Karolina Olszewska, Milena Zdzuj, Natan Grzybowski i Tymek Sobczyk, którzy pokonali ponad tysiąc chętnych i walczyli o miano zwycięzcy You Can Dance. Jednak jak to w przypadku programów typu talent show bywa, zwycięzca może być tylko jeden. Kto wygrał pierwszą edycję You Can Dance - Nowa Generacja? Poznajcie zwycięzcę!

You Can Dance - co jurorzy kupili za pierwsze zaoszczędzone pieniądze?

Karolina Olszewska - kim jest zwyciężczyni You Can Dance 2021?

To właśnie Karolina Olszewska wygrała pierwszą edycję You Can Dance - Nowa Generacja. Kim jest? Co musicie o niej wiedzieć? Otóż Karolina Olszewska to 12-latka z Dębicy, która zainspirowana bajką „Angelina. Prima Ballerina”, zaczęła tańczyć mając zaledwie 3 lata. Jazz, modern dance, contemporary i show dance - w tych stylach tanecznych czuje się najlepiej, choć w „You Can Dance - Nowa Generacja” udowodniła, że inne gatunki nie są jej straszne. Jest wielokrotną solową złotą medalistką Mistrzostw Polski federacji IDO i WADF. Na koncie ma także solowe złote medale na Mistrzostwach Świata federacji WADF, tytuł solowej Mistrzyni Europy (Sankt Petersburg) i wiele innych. Interesuje się japońskim anime, a w wolnych chwilach samodzielnie projektuje i maluje swoje koszulki.

You Can Dance - Nowa Generacja - jesteś zadowolony z wyniku?