Karol G

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

gwiazdy

Karol G szturmem podbiła listy hitów na całym świecie. Teraz możecie zobaczyć ją na żywo i to za darmo!

2024-05-29 13:21

Karol G podbiła listy przebojów na całym świecie. Kolumbijska wokalistka ma na swoim koncie wyprzedaną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych oraz triumf na gali Grammy. Jeśli jesteście fanami artystki, koniecznie weźcie udział w naszym konkursie, w którym do wygrania są bilety na koncert Karol G w Amsterdamie.

Nagroda Grammy za album "Mañana Será Bonito", duety z największymi gwiazdami muzyki, setki milionów odtworzeń singli w serwisach cyfrowych i na YouTubie oraz wyprzedana trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych to zaledwie kilka z całej listy sukcesów, jakimi może pochwalić się kolumbijska piosenkarka Karol G. Artystka, która w 2024 rok wkroczyła z przytupem, wydając nagrany z Tiesto kawałek "Contigo", znana jest ze swojego charyzmatycznego wizerunku oraz umiejętności robienia spektakularnego show pełnego wokali na żywo, tańca i efektów specjalnych. Jeśli jesteście fanami Karol G lub po prostu muzyki latynoskiej, to ten konkurs jest dla was. Do wygrania - koncert KAROL G W AMSTERDAMIE i to już za moment, bo 14 czerwca. Karol G już za moment wyrusza w trasę koncertową po Europie, a jej show w stolicy Holandii jest trzecim na mapie. Co zrobić, by zobaczyć jedną z największych kolumbijskich ikon na żywo? Jej urokowi uległa sama Shakira!

Karol G i Tiesto w hołdzie dla obezwładniającej miłości. "Contigo" przypomina wielki hit!

Wywiad z Carlą Fernandes

Karol G - konkurs

Marzysz o zobaczeniu Karol G na żywo? Nie dziwimy się - to globalna supergwiazda, której muzyka od razu wprawia w doskonały nastrój! Teraz możesz spełnić to marzenie w towarzystwie bliskiej ci osoby. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kogo zabierzesz ze sobą do Amsterdamu i dlaczego? Zgłoszenia możecie wysyłać tutaj: konkurs.eska.pl. Nie ma co zwlekać - macie czas jedynie do 30 maja.