Karnawał 2021 - od kiedy do kiedy i ile trwa w Polsce? [DATA, TERMIN]

Karnawał 2021 - od kiedy do kiedy i ile trwa w Polsce? [DATA, TERMIN]
Autor: canva.com Karnawał 2021 - od kiedy do kiedy i ile trwa w Polsce? [DATA, TERMIN]

Karnawał 2021 nie będzie świętowany hucznie i głośno, a wszystko to w wyniku trudnej sytuacji epidemicznej na całym świecie. Kluby są pozamykane, ale niektórzy zdecydują się zorganizować imprezę w domu zachowując przy tym bezpieczeństwo sanitarne.

Karnawał 2021 - od kiedy do kiedy? Zastanawiacie się, ile trwa Karnawał 2021 w Polsce? Data i termin to podstawowe kwestie, jeśli chodzi o wszystkich, którzy tęsknią za imprezami. Kluby są pozamykane, ale wiele osób zdecyduje się zorganizować imprezę dla najbliższych przyjaciół zachowując przy tym bezpieczeństwo sanitarne. Dobra zabawa odbędzie się tylko wtedy, gdy wybrzmią dobre hity. Karnawał 2021 uświetni z pewnością utwór I Was Made od Vinai, Invisible Dress w remiksie Skytecha, Worth It od Gromeego, The Business od Tiesto, czy nowa wersja hitu 9PM od ATB, czyli Your Love.

Karnawał 2021 - od kiedy do kiedy? [DATA, TERMIN]

Karnawał, czyli czas zabaw na koniec zimy rozpoczyna się zawsze w święto Trzech Króli, czyli 6 stycznia i trwa do Środy Popielcowej, która jest świętem ruchomym. Od tego czasu aż do Wielkanocy wiele osób wstrzymuje się od spożywania mięsa i po prostu pości.

Karnawał zaczął się 6 stycznia a w 2021 roku ostatni dzień hucznych zabaw przypada na 16 lutego.

Jak zrobić makijaż karnawałowy?
Najnowsze