Karnawał 2016: kiedy się zaczyna?

i

Autor: fot. Bulls Karnawał 2016: kiedy się zaczyna?

Karnawał 2017: kiedy się zaczyna?

2017-01-02 15:39

Kiedy się zaczyna karnawał 2017? Takie pytanie zadaje sobie już pewnie sporo miłośników dobrej zabawy. Data rozpoczęcia i zakończenia karnawału 2017 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl

Karnawał 2017: data rozpoczęcia karnawału to dla wielu osób sygnał do rozkręcania najbardziej szalonych imprez w ciągu całego roku. Fani dobrej zabawy mogą już więc zacierać ręce, bo do startu karnawałowego szaleństwa dzieli nas już naprawdę niewiele czasu. W tym okresie kluby i inne lokale prześcigają się w ofertach zabaw, bali i koncertów, dlatego każdy zapalony imprezowicz będzie miał wkrótce bardzo duże pole do popisu.

Karnawał 2017 - kiedy się zaczyna i kończy?

Karnawał zaczyna się jak zwykle 6 stycznia, czyli w kościelne święto Trzech Króli, które od 2011 roku jest ustawowo dniem wolnym od pracy. Karnawał zakończy się tradycyjnie we wtorek tzw. śledzikiem, który tym razem wypada 28 lutego. W tym okresie warto nie tylko znaleźć atrakcje w swojej najbliższej okolicy, ale rozważyć wyjazd do miejsc, które w tym czasie zamieniają się w prawdziwe stolice zabawy. Mowa tu oczywiście m.in. o Rio de Janeiro i Wenecji.

Macie już plany na karnawałowe imprezy i zabawy?