Kanye West vs Wiz Khalifa: Kłótnia raperów nabrała tempa. Jaki jest powód?

2016-01-28 16:32
Kanye West i Wiz Khalifa kłótnia
Autor: fot. Bulls Kanye West vs Wiz Khalifa: Kłótnia raperów nabrała tempa. Sprawdź, o co poszło!

Kłótnia pomiędzy Kanye West a Wiz Khalifa, 27 stycznia 2016, stała się wydarzeniem dnia na Twitterze. Raperzy nie szczędzili sobie gorzkich słów, które obiegły cały świat. O co chodzi w ich kłótni? O tym dowiecie się na ESKA.pl!

Internet to doskonałe pole bitwy dla konkurujących ze sobą artystów. Dochodzimy do tego wniosku obserwując kłótnie Kanye Westa z Wiz Khalifą. W serwisie Twitter między dwoma raperami doszło do dość mocnej wymiany zdań. Wszystko zapoczątkowała informacja o zmianie tytułu płyty Westa ze Swish na Waves, co nie spodobało się twórcy hitu See You Again. Dla wielu osób ze świata hip-hopu, nazwa Wave jest ściśle kojarzona z twórczością rapera ukrywającego się pod pseudonimem Max B.

Kanye West i Wiz Khalifa - kłótnia

Ponad 30 tweetów wymienili między sobą Wiz Khalifą i Kanye West. Przyznajemy, że internauci obserwując ich wojnę mieli niezłą rozrywkę! Obecny chłopak Amber Rose, napisał, że używając tytułu płyty "Waves", Kanye okazuje brak szacunku do Maxa B. Większe zdenerwowanie rapera spowodował jednak komentarz dotyczący jego żony, Kim Kardashian:

"Nie używaj nazwy "Wave"

"Weź KK i bądź sobą"

West nie został dłużny i szybko poruszył drażliwy temat dziewczyny Khalify, która niegdyś była striptizerką. Pojawił się również post, w którym raper przekonuje, iż 2-letni syn Amber Rose jest jego. Jak przystało na raperów ich riposty były bardzo trafne:

"Gość ma smutny dzień... Wiz stracił 2 miliony obserwujących (...)"

Kanye wkrótce usunął swoje wszystkie lekceważące wypowiedzi na temat Wiza, przeprosił za nieporozumienie i zobowiązał się, że będzie przekazywał: "dobrą energię, pozytywną energię.".

Oprócz tego napisał: To smutne. Kocham Wiza i kocham wszystkich ludzi. Kocham wszystkich z całego serca, a wszystko czego pragnę to pokój i pozytywna energia.". Według Wiz Khalify użycie tytułu płyty "Waves", to okazanie braku szacunku do Maxa B. 

>>> Kanye West, Wiz Khalifa i wojna na Twitterze, o której mówi cały świat! Sprawdźcie, o co poszło!

Reasumując: krążek zatytułowany "Swish" ukaże się pod nazwą "Waves" (początkowo mówiło się o tym, że nazywać się bedzie SHMG - So Help Me God). Znamy także tracklistę płyty, dzięki której wiemy, że wśród gości pojawi się Swizz Beatz, A$AP Rocky, czy m.in. The-Dream. Lista piosenek jest podzielona na 3 akty.

 

Najnowsze