Kanał Zero - kiedy i o której godzinie start? Jakie programy w kanale Stanowskiego?

i

Autor: AKPA / twitter.com/K_Stanowski Kanał Zero - kiedy i o której godzinie start? Jakie programy w kanale Stanowskiego?

NOWY KANAŁ

Kanał Zero - kiedy i o której godzinie start? Jakie programy w kanale Stanowskiego?

2024-01-31 12:02

Kanał Zero jest kolejnym internetowym projektem, pod którym podpisuje się Krzysztof Stanowski. Ten postanowił włożyć dużą energię, ale przede wszystkim ogromne pieniądze, by stworzyć coś, czego w polskich mediach jeszcze nie było. Internauci od kilku miesięcy z niecierpliwością czekają na efekty i wierzą, że popularny dziennikarz odniesie sukces. A to wszystko z pomocą cenionych ekspertów i uznanych profesorów! Kiedy startuje Kanał Zero? Kto będzie prowadził programy? Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Kanał Zero - kiedy startuje?
  2. Kanał Zero - programy

Kanał Zero jest jednym z najbardziej wyczekiwanych internetowych projektów ostatnich lat. Świadczy od tym liczba subskrypcji, na którą zdecydowali się internauci jeszcze przed jego startem. Wiadomo, że programy będą realizowane w dwóch studniach, z czego jedno może być dostosowywane do tematyki rozmowy. Jakie programy w Kanale Zero będą cieszyć się popularnością? Biorąc pod uwagę ostatnie miesiące wyświetlenia generować będą kwestie polityczne, wojskowe, geopolityczne, a także prawne. Widzowie czekają również na materiały, za sprawą których Krzysztof Stanowski i jego dziennikarze, będą ujawniać prawdę o karierze osobowości znanych ze świata rozrywkowego. Zgodnie z zapowiedzią ma pojawić się materiał o Caroline Derpienski, a wiemy, że powstają kolejne tego typu produkcje.

Budda zrobił to dla swojej starszej sąsiadki! Fani zachwyceni rozczulającym widokiem

Margaret 10 lat temu wydała debiutancki album studyjny. Tak przez lata zmieniała się gwiazda

Kanał Zero - kiedy startuje?

Kanał Zero jest dużą inwestycją, do której dołączyli sponsorzy. Krzysztof Stanowski nie zdradził, ile kosztowała go budowa studia, wyposażenie biura, ale ujawnił, że miesięczne wydatki będą wynosić około 800 tysięcy złotych. W roku możemy mieć do czynienia z kosztami powyżej 10 milionów złotych. Kanał Zero startuje 1 lutego 2024. O godzinie 20:00 wystartuje transmisja na żywo, w czasie której Przemysław Rudzki porozmawia z Krzysztofem Stanowskim na temat tego projektu.

Kanał Zero - programy

Programy w Kanale Zero będą prowadzić cenieni profesorowie, znani eksperci, a także osoby, które dopiero wejdą do głębokiej wody świata internetu. Sportowymi kwestiami zajmie się olimpijczyk Wojciech Kowalczyk, polityką Robert Mazurek, rozrywką Maciej Dąbrowski, Jarosław Wolski militariami, a Marcin Matczak i Bogusław Leśnodorski będą wyjaśniać tematy prawne. Programy w kanale poprowadzą również m.in. Tomasz Rożek, Marcin Meller, Andrzej Twarowski, Monika Goździalska, Tomasz Raczek i Tede.