Kamila Świerc – wiek, Instagram, Miss Polski 2017, wymiary, rodzice, waga

2019-12-06 20:39 kw
Kamila Świerc
Autor: screen Instagram/kamilaswierc

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczny Festiwal Piękna, podczas którego odbędą się aż trzy konkursy: Mister Supranational 2019, jubileusz 30-lecia Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 oraz Miss Supranational 2019. Podczas ostatniego z nich, Polskę reprezentować będzie Miss Polski 2017 – Kamila Świerc. Przed nią nie lada wyzwanie – będzie rywalizować z najpiękniejszymi kobietami z całego świata. Chcecie lepiej poznać piękną modelkę? Już teraz na ESKA.pl publikujemy najważniejsze informacje o niej.

Kamila Świerc – wiek, Instagram, Miss Polski 2017, wymiary, rodzice, waga – to informacje, które najbardziej interesują was w temacie pięknej Polki. Od 6 do 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbywać się będzie Festiwal Piękna. To właśnie podczas niego wyłonieni zostaną tegoroczni Miss Polski, Mister Supranational oraz Miss Supranational. W ostatnim z wymienionych konkursów udział weźmie niemal 80 kandydatek z całego świata, które walczyć będą o tytuł najpiękniejszej. Kandydatki od kilkunastu dni przebywają w Polsce, gdzie uczestniczą w przygotowaniach do 11. edycji międzynarodowego konkursu piękności. Wśród nich jest Kamila Świerc, która będzie reprezentować Polskę. Piękność z Opolszczyzny dwa lata temu została ogłoszona Miss Polski, w tym roku natomiast będzie walczyć o tytuł Miss Supranational. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze informacje na temat modelki. 

Kamila Świerc - wiek, wzrost

Kamila Świerc ma 20 lat oraz 178 cm wzrostu. 

Kamila Świerc - wymiary, waga

Miss Polski 2017 może pochwalić się wymiarami - 90/69/96, co czyni ją idealną kandydatką do tytułu najpiękniejszej kobiety świata. Nie wiadomo natomiast, ile waży.

Kamila Świerc - Instagram

Kamila ma konto na Instagramie. Znajdziecie ją pod nickiem @kamilaswierc. 

Najnowsze