Kamil Czeszel wygrywa debiuty w Opolu! Zwycięski występ zrobił największe wrażenie

2020-09-05 23:22
Kamil Czeszel wygrywa debiuty w Opolu! Zwycięski występ zrobił największe wrażenie
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS Kamil Czeszel wygrywa debiuty w Opolu! Zwycięski występ zrobił największe wrażenie

Debiuty w Opolu 2020 dobiegły końca, a zwycięzcą Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2020 został Kamil Czeszel! Występ tego uczestnika dosłownie wbił w fotel i wywołuje przyjemne ciarki. Poznajcie laureata legendarnego festiwalu jeszcze bliżej - na ESKA.pl!

Debiuty Opole 2020 dobiegły końca! Program 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu został przedstawiony podczas uroczystej gali, na której mieliśmy okazję zobaczyć wiele znanych gwiazd wielkiego formatu. Na festiwalu w Opolu w tym roku wystąpili między innymi: Cleo, Sanah, Lanberry i Rafał Brzozowski, jednak to nie koniec wrażeń, ponieważ jeszcze następne dni muzycznego wydarzenia są przed nami. Cały program Opole 2020 trwa od 4 do 7 września w amfiteatrze przy ul. Piastowska 14A. W konkursie Debiuty Opole 2020 walczyło bardzo dużo początkujących artystów, którym wydarzenie takie jak Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu otwiera drzwi do kariery i jest przepustką do popularności i sławy, o jakiej z pewnością marzy każdy młody artysta. Znamy już laureata konkursu! Otóż w rozgrywkach Debiuty Opole 2020 wygrał Kamil Czeszel! Kim jest laureat Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2020 i co o nim wiemy? 

Sonda
Która piosenka powinna wygrać?

Debiuty Opole 2020 - kto wygrał? 

Debiuty Opole 2020 wygrał Kamil Czeszel! Od dziecka występuje na różnego rodzaju festiwalach, gdzie swoim głosem czaruje każdą publiczność. Artysta z prywatnymi lekcjami śpiewu miał styczność mając zaledwie 6 lat. W towarzystwie uchodzi za osobą bardzo otwartą, która uwielbia spędzać czas w gronie swoich bliskich.

Kamil Czeszel już nie raz zachwycił nas swoim głosem. Wielki artysta z ogromnym talentem i miłością do muzyki, którą słychać w każdym śpiewanym przez niego słowie.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze