Kamil Czeszel wygrywa debiuty w Opolu! Zwycięski występ zrobił największe wrażenie

2020-09-05 23:22 Patrycja Obarowska
Kamil Czeszel wygrywa debiuty w Opolu! Zwycięski występ zrobił największe wrażenie
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS Kamil Czeszel wygrywa debiuty w Opolu! Zwycięski występ zrobił największe wrażenie

Debiuty w Opolu 2020 dobiegły końca, a zwycięzcą Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2020 został Kamil Czeszel! Występ tego uczestnika dosłownie wbił w fotel i wywołuje przyjemne ciarki. Poznajcie laureata legendarnego festiwalu jeszcze bliżej - na ESKA.pl!

Debiuty Opole 2020 dobiegły końca! Program 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu został przedstawiony podczas uroczystej gali, na której mieliśmy okazję zobaczyć wiele znanych gwiazd wielkiego formatu. Na festiwalu w Opolu w tym roku wystąpili między innymi: Cleo, Sanah, Lanberry i Rafał Brzozowski, jednak to nie koniec wrażeń, ponieważ jeszcze następne dni muzycznego wydarzenia są przed nami. Cały program Opole 2020 trwa od 4 do 7 września w amfiteatrze przy ul. Piastowska 14A. W konkursie Debiuty Opole 2020 walczyło bardzo dużo początkujących artystów, którym wydarzenie takie jak Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu otwiera drzwi do kariery i jest przepustką do popularności i sławy, o jakiej z pewnością marzy każdy młody artysta. Znamy już laureata konkursu! Otóż w rozgrywkach Debiuty Opole 2020 wygrał Kamil Czeszel! Kim jest laureat Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2020 i co o nim wiemy? 

Debiuty Opole 2020 - kto wygrał? 

Debiuty Opole 2020 wygrał Kamil Czeszel! Od dziecka występuje na różnego rodzaju festiwalach, gdzie swoim głosem czaruje każdą publiczność. Artysta z prywatnymi lekcjami śpiewu miał styczność mając zaledwie 6 lat. W towarzystwie uchodzi za osobą bardzo otwartą, która uwielbia spędzać czas w gronie swoich bliskich.

Kamil Czeszel już nie raz zachwycił nas swoim głosem. Wielki artysta z ogromnym talentem i miłością do muzyki, którą słychać w każdym śpiewanym przez niego słowie.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze