Kamil Bednarek wyda płytę półfinalisty The Voice of Poland! Sukces gwarantowany?

Kamil Bednarek wyda płytę półfinalisty The Voice of Poland! Sukces gwarantowany?
Autor: Oskar Dąbrowski Kamil Bednarek wyda płytę półfinalisty The Voice of Poland! Sukces gwarantowany?

Kilka dni temu premierę miał singiel Kompas, Bartka Deryło, w którym wystąpił Kamil Bednarek. To nie koniec współpracy muzyków. Bednarek pomoże wydać debiutancką płytę półfinalisty dziesiątej edycji The Voice of Poland. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Kamil Bednarek i Bartek Deryło poznali się na planie muzycznego show TVP2. Bartek trafił wówczas do drużyny Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Po zakończeniu programu młodemu wokaliście udało się namówić do współpracy Kamila Bednarka: - Podczas kilku spotkań z Kamilem w kuluarach programu The Voice of Poland, doszliśmy do wniosku, że wspólna muzyczna kolaboracja mogłaby w ciekawy sposób połączyć dwa bardzo emocjonalne muzyczne światy. Owocem początkowych rozmów i późniejszej pracy w studio jest utwór „Kompas”, którego można słuchać od kilku dni - mówi Bartek Deryło.

Bartek to młody pełen pasji i wdzięczności dla muzyki artysta, który urzekł mnie swoją energią i pełnym charyzmy głosem w programie The Voice of Poland. Tam właśnie po kilku rozmowach wpadliśmy na pomysł, by połączyć siły i zaśpiewać coś razem. Po kilku miesiącach tak właśnie się stało. Światło dzienne ujrzał nasz wspólny singiel Kompas. Nie dajcie się zwieść niepewności, ufajcie intuicji, słuchajcie wewnętrznego głosu - mówi Kamil Bednarek.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Kamil Bednarek i Bartek Deryło - piosenka i płyta

Wspólny singiel obrazuje klip, którego reżyserią zajęła się Maria Jeleniewska, jedna z najpopularniejszych TikTokerek w Polsce. Wspólny utwór półfinalisty i byłego trenera The Voice of Poland to dopiero początek współpracy. W jednym z ostatnich wywiadów Kamil Bednarek wyznał, że pomoże Bartkowi w rozwoju muzycznej kariery. Czystą przyjemnością jest pracować z młodym pokoleniem i pomagać na tyle na ile mogę.

Mam swoją wytwórnię więc pomogę Bartkowi wydać płytę jesienią. Bądźcie czujni, bo będzie naprawdę fajny materiał - zapowiedział Bednarek, który od kilku lat jest współwłaścicielem Space Records.

Najnowsze