Kamil Bednarek

i

Autor: AKPA

Kamil Bednarek się ożenił! Wyznał miłość w zaskakujący sposób

2023-02-15 9:39

Walentynki to wyjątkowy moment dla wszystkich zakochanych. W tym roku Kamil Bednarek postanowił wyznać miłość swojej drugiej połówce w bardzo zaskakujący sposób. Takiego prezentu może pozazdrościć wiele kobiet. Artysta zdradził też, że na jego palcu pojawiła się niedawno ślubna obrączka!

Kamil Bednarek się ożenił. Fani artysty nie mogą uwierzyć w to, że przez tak długi czas udało mu się utrzymać związek w tajemnicy. Artysta postanowił pochwalić się radosną nowiną w walentynki. Jego wyznanie miłości chwyta za serce i prawdziwie rozczula. Choć artysta stroni od pokazywania w mediach społecznościowych swojego życia prywatnego, tym razem postanowił zrobić wyjątek. Kamil Bednarek uzewnętrznił się i sprawił swojej wybrance muzyczny prezent, który opowiada o wyjątkowym uczuciu, które pojawiło się między parą. Jesteś Tu Kamila Bednarka prezentuje charakterystyczne dla artysty klimaty. Reggae, taneczne brzmienia i nostalgiczny wokal chwytają za serce. Żona Kamila Bednarka jest prawdziwą szczęściarą. Wiele kobiet marzy o tak wyjątkowym wyznaniu miłości.

ZOBACZ TAKŻE: Chłopak Roxie Węgiel chciał być aktorem. Tak wyglądały jego początki

NAJLEPSZE GRY 2023, ELEKTRYCZNE POTWORY, FORMA NA LATO I KONCERTY 2023 | ESKA XD #064

Kamil Bednarek - Jesteś Tu

Żona Kamila Bednarka z pewnością zaliczy tegoroczne walentynki do udanych. Muzyczne wyznanie miłości, które zaprezentował artysta, jest niezwykle wzruszające. Tym bardziej, że zarówno za tekst jak i muzykę utworu Jesteś Tu, który skomponował dla niej, odpowiada sam artysta.

Pamela dziękuje, że jesteś i za to że pomogłaś mi na nowo uwierzyć w siebie :))) miłość !!!!

Wokalista zdradził, jaki ma stosunek do walentynek. Według niego miłość powinno okazywać się każdego dnia, a nie tylko 14 lutego.

ZOBACZ TAKŻE: Nie tak miał wyglądać ten romantyczny wieczór. Straż nie mogła uwierzyć w to, co się stało

Walentynki to dzień, w którym ludzie obdarowują się masą przeróżnych prezentów, pięknie się ubierają, aby wyjść na romantyczna kolacje… z jednej strony lubię te ekscytacje związane z obdarowywaniem ważnej dla mnie osoby, a z drugiej każdy kto poznał miłość doskonale wie, że pielęgnowanie tego uczucia wymaga wielu poświęceń i wzajemnego zrozumienia nie tylko 14 lutego. Nie chcę się tu uzewnętrzniać, wymądrzać, bo każda miłość jest inna i każdy przeżywa ją inaczej.

Fani Kamila Bednarka są zachwyceni muzycznym wyznaniem miłości. Jego media społecznościowe zalała masa pozytywnych komentarzy.

Gratulacje i dużo szczęścia oraz miłości dla Was ? Utwór piękny widać i słychać, że śpiewany i napisany z głębi serca ?

Jaki klimat! Kamil jak Ty zaskakujesz. Można się rozpłynąć...?

Przepiękny utwór?Życzę szczęścia i niekończącej się miłości ❤

Która gwiazda jest twoją bratnią duszą? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Wolisz muzykę, filmy czy imprezy?