Kamil Bednarek prowadzącym w ESKA TV. Pokaże, jak wygląda luksusowe życie w Dubaju!

i

Autor: ESKA TV Kamil Bednarek prowadzącym w ESKA TV. Pokaże, jak wygląda luksusowe życie w Dubaju!

Kamil Bednarek prowadzącym w ESKA TV. Pokaże, jak wygląda luksusowe życie w Dubaju!

2021-04-16 12:49

Kamil Bednarek to człowiek wielu talentów. Doskonale śpiewa, gra na instrumentach, uwielbia szybką jazdę samochodami, a teraz sprawdzi się jako prezenter telewizyjny! Poznajcie więcej szczegółów.

Kamil Bednarek prowadzącym w ESKA TV! Artysta zadebiutuje w tej roli już 17 kwietnia 2021. Latem 2020 roku, podczas wywiadu dla ESKA TV, artysta przyjął wyzwanie poprowadzenia programu telewizyjnego. Jakiś czas temu stacja ogłosiła premierę programu Dubaj według Bednarka.

Kamil wyrusza w podróż do Dubaju by pokazać widzom co można w nim zobaczyć i jak można tam spędzić czas. Pierwszy odcinek program Dubaj według Bednarka ESKA TV pokaże premierowo w sobotę 17 kwietnia o godzinie 20:00. Drugi odcinek pojawi się w emisji tydzień później czyli 24 kwietnia także o godzinie 20:00. Powtórki programu będzie można zobaczyć 18 i 25 kwietnia o godzinie 17:00.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Dodatkowo ESKA TV ogłosiła konkurs Hit Hunters Upoluj Bednarka - w którym widzowie mogą przez tydzień do 18 kwietnia polować na klipy artysty oraz jego nowy program. Nagrodą w zabawie jest 1000 PLN. Zasady konkursu można odnaleźć na profilu stacji na Facebooku.

QUIZ. Największe polskie przeboje lat 90. Same hity, ale czy poznacie je po jednym wersie?

Pytanie 1 z 15
Na start: "Racja brachu, wypijmy za to, kto z nami nie wypije tego we dwa kije" to cytat z utworu: