Kamil Bednarek - Euforia: teledysk ze Staffem. Undergroundowy koncert w klipie

2015-07-21 13:28
Kamil Bednarek w teledysku do Euforia
Autor: fot. YouTube Kamil Bednarek w teledysku do Euforia

Nowy teledysk Kamila Bednarka do Euforia ze Staffem zadebiutował w sieci w drugiej połowie lipca 2015 roku. Zobaczcie teledysk do Euforia z undergroundowym koncertem Kamila Bednarka, który na scenie czuje euforię. Czy doświadczy jej także na ESKA Music Awards 2015?

Teledysk Kamila Bednarka do Euforia to kolejna wideo odsłona płyty Oddycham. W nowym teledysku Kamil Bednarek razem z gościnnie występującym raperem Staffem zaprasza nas na swój koncert w miejskich, undergroundowych klimatach. Są metalowe kraty, ogień i przede wszystkim szalejąca publiczność. Nic dziwnego, że opatrzony klipem numerem nazywa się właśnie Euforia - co innego można czuć, kiedy występuje się dla gangu swoich fanów.

Euforia Kamila Bednarka

Piosenka Euforia jest już drugim singlem z wspominanego longplaya Oddycham. Wcześniej krążek promował hit Chwile jak te. Jeśli chodzi o sam album, wydawnictwo jest dostępne w sprzedaży od końca maja 2015 roku. Warto przypomnieć, że nie jest to solowa płyta Kamila Bednarka a efekt pracy zespołu w nazwie korzystającego z nazwiska swojego muzycznego lidera.

>> PRZYSTANEK WOODSTOCK 2015: kto zagra na festiwalu?

Oddycham to energetyczne, rootsowe reggae ze wspólnym mianownikiem - moimi wspomnieniami - tak album opisuje Kamil Bednarek.

Kamil Bednarek na ESKA Music Awards 2015

Euforię Kamil Bednarek może poczuć także na gali ESKA Music Awards 2015, oczywiście jeśli zgranie nagrody. Jako wokalista walczy bowiem o tytuł Najlepszego Artysty. Z kolei cały skład Bednarek ma szansę na statuetkę dla Najlepszego Zespołu. Wszystko w Waszych rękach. Do głosowania na EMA 2015 zapraszamy na oficjalną stronę imprezy. Ta już 29 sierpnia w Szczecinie.

JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze