Kamil Bednarek - wiek, wzrost, dziewczyna, koncerty. Co musicie o nim wiedzieć?

2020-11-11 14:58
Kamil Bednarek
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Kamil Bednarek to jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Nagrywający w gatunku reggae artysta może pochwalić się rzeszą wiernych fanów oraz pokaźną listą piosenek, które zna cała Polska. Wokalista postanowił spróbować swoich sił w nowej roli i przyjął propozycję zostania trenerem w popularnym muzycznym show The Voice of Poland. Co musisz o nim wiedzieć?

Kamil Bednarek - wiek, wzrost, dziewczyna, koncerty, Instagram: oto informacje, które najbardziej interesują internautów w kontekście popularnego piosenkarza. Choć ciężko w to uwierzyć, w tym roku minie 9 lat od chwili, kiedy to o Kamilu dowiedziała się cała Polska. Artysta dał się poznać szerszemu gronu odbiorców, biorąc udział w programie Mam Talent. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące Bednarka i publikujemy je już teraz.

Kamil Bednarek - wiek

Ile lat ma Kamil Bednarek? Na to pytanie odpowiedzi często poszukują internauci. Odpowiadamy zatem. Autor przeboju Cisza skończył w 2019 roku 28 lat. Urodził się 10 maja 1991 roku w Brzegu.

Kamil Bednarek - wzrost

Kolejną z kwestii dotyczących wokalisty, która nurtuje sporą część internautów jest jego wzrost. Kamil należy do wysokich mężczyzn. Mierzy bowiem 184 centymetry.

Kamil Bednarek - dziewczyna

Kamil Bednarek to jeden z tych artystów, którzy chronią swoją prywatność. Wobec tego, ciężko stwierdzić czy aktualnie się z kimś spotyka. W opisie jednego ze zdjęć opublikowanych w 2017 roku, wokalista przyznał, że najważniejszymi kobietami w jego życiu są babcia, mama i siostra.

Kamil Bednarek - koncerty

Artysta reggae sporo koncertuje. Można go zobaczyć na dużych festiwalach czy też na juwenaliach, jak i w klubach, podczas biletowanych koncertów promujących jego materiał. W tym roku, Kamil Bednarek skupia się na promocji swojego nadchodzącego krążka, z którego pochodzi utwór Możemy więcej. Wydaniu płyty towarzyszyć będzie trasa koncertowa. Poniżej daty i miasta.

22.11.2019 - Szczecin, Peron 5 23.11.2019 - Poznań, B17 24.11.2019 - Gdańsk, Parlament 01.12.2019 - Rzeszów, Pod Palmą 07.12.2019 - Wrocław, A2 08.12.2019 - Łódź, Wytwórnia 13.12.2019 - Warszawa, Stodoła 14.12.2019 - Kraków, Studio

Kamil Bednarek - Instagram

Media społecznościowe to świetny kanał przepływu informacji między artystą a fanami. Doskonale wie o tym również Kamil Bednarek. Piosenkarz posiada konto w serwisie, które obserwuje ponad 125 tysięcy użytkowników. Znajdziecie go pod nickiem @kamilbednarek.

Najnowsze