Kalinovski przegrał z Ochmanem w The Voice of Poland. Teraz obaj wystąpili w jednym klipie

2021-05-29 14:53
Adam Kalinowski
Autor: YouTube/whyternativeTV

Pamiętacie Adama Kalinowskiego z The Voice of Poland? Wokalista, który dotarł do ścisłego finału jedenastej edycji telewizyjnego show, zaprezentował właśnie swój debiutancki singiel. W klipie do numeru wystąpili pozostali uczestnicy programu, w tym jego zwycięzca Krystian Ochman. Czy Solo Act zapewni Adamowi popularność na rynku muzycznym?

Znany z programu The Voice of Poland Adam Kalinowski powraca jako Kalinovski. Wokalista, który pod skrzydłami Tomsona i Barona dotarł do samego finału najpopularniejszego show muzycznego w naszym kraju, nie kazał fanom długo czekać na muzyczne nowości. 27 maja swoją premierę miał debiutancki singiel Kalinovskiego, którego tytuł to Solo Act. Utwór zapowiada debiutancki lognplay artysty, a w nakręconym do niego teledysku pojawili się uczestnicy, z którymi Adam walczył o tytuł najlepszego głosu i nagrodę pieniężną. Wśród nich nie zabrakło zwycięzcy show - Krystiana Ochmana.

Mimo że Adam Kalinowski i Krystian Ochman walczyli o tę samą nagrodę, to nie było między nimi rywalizacji. Wręcz przeciwnie! Uczestnicy jedenastej edycji The Voice of Poland regularnie wrzucają do sieci wspólne zdjęcia, a niedługo po finale zasugerowali, że na pewno spotkają się w studiu nagraniowym. Zanim jednak usłyszymy duet chłopaków, możemy cieszyć się teledyskiem do singla Solo Act, w którym gościnnie pojawił się Krystian.

The Voice of Poland - o którym trenerze mowa?

Pytanie 1 z 5
Jak naprawdę nazywa się Tomson?

Adam Kalinowski powraca jako Kalinovski

Fani talentu Adama są zachwyceni jego debiutem. Wielu z nich doceniło pomysł zaproszenia pozostałych uczestników The Voice of Poland. W klipie wystąpili między innymi znani z jedenastej edycji show Anna Byrcyn, Natalia Szczypuła, Mikołaj Macioszczyk oraz Mateusz Psonak. Klip w całości możecie obejrzeć poniżej.

Krystian Ochman o debiutanckiej płycie, Eurowizji i nowych piosenkach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze