Adam Kalinowski

i

Autor: YouTube/whyternativeTV

Kalinovski przegrał z Ochmanem w The Voice of Poland. Teraz obaj wystąpili w jednym klipie

2021-05-29 14:53

Pamiętacie Adama Kalinowskiego z The Voice of Poland? Wokalista, który dotarł do ścisłego finału jedenastej edycji telewizyjnego show, zaprezentował właśnie swój debiutancki singiel. W klipie do numeru wystąpili pozostali uczestnicy programu, w tym jego zwycięzca Krystian Ochman. Czy Solo Act zapewni Adamowi popularność na rynku muzycznym?

Znany z programu The Voice of Poland Adam Kalinowski powraca jako Kalinovski. Wokalista, który pod skrzydłami Tomsona i Barona dotarł do samego finału najpopularniejszego show muzycznego w naszym kraju, nie kazał fanom długo czekać na muzyczne nowości. 27 maja swoją premierę miał debiutancki singiel Kalinovskiego, którego tytuł to Solo Act. Utwór zapowiada debiutancki lognplay artysty, a w nakręconym do niego teledysku pojawili się uczestnicy, z którymi Adam walczył o tytuł najlepszego głosu i nagrodę pieniężną. Wśród nich nie zabrakło zwycięzcy show - Krystiana Ochmana.

Mimo że Adam Kalinowski i Krystian Ochman walczyli o tę samą nagrodę, to nie było między nimi rywalizacji. Wręcz przeciwnie! Uczestnicy jedenastej edycji The Voice of Poland regularnie wrzucają do sieci wspólne zdjęcia, a niedługo po finale zasugerowali, że na pewno spotkają się w studiu nagraniowym. Zanim jednak usłyszymy duet chłopaków, możemy cieszyć się teledyskiem do singla Solo Act, w którym gościnnie pojawił się Krystian.

The Voice of Poland - o którym trenerze mowa?

Pytanie 1 z 5
Jak naprawdę nazywa się Tomson?

Adam Kalinowski powraca jako Kalinovski

Fani talentu Adama są zachwyceni jego debiutem. Wielu z nich doceniło pomysł zaproszenia pozostałych uczestników The Voice of Poland. W klipie wystąpili między innymi znani z jedenastej edycji show Anna Byrcyn, Natalia Szczypuła, Mikołaj Macioszczyk oraz Mateusz Psonak. Klip w całości możecie obejrzeć poniżej.

Krystian Ochman o debiutanckiej płycie, Eurowizji i nowych piosenkach