Kaja Gniecioszek

i

Autor: materiały prasowe Kaja Gniecioszek

Kaja Gniecioszek - kto to, wiek, Aleja Gwiazd, Instagram

2022-06-17 12:55

Kim jest Kaja Gniecioszek, wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej? Wokalistka zaśpiewa podczas konkursu Debiuty podczas Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu? Młoda artystka szybko przykuła uwagę słuchaczy ze względu na swój anielski głos. Co należy wiedzieć o młodej wokalistce, o której już niedługo może zrobić się bardzo głośno?

Kaja Gniecioszek - kto to, wiek, Aleja Gwiazd, Instagram - to najczęściej wyszukiwane przez internautów frazy na temat młodej wokalistki, która oczarowała słuchaczy swoim pięknym, wyjątkowym głosem. Utalentowana piosenkarka samodzielnie pisze również teksty swoich piosenek. Kaja Gniecioszek wystąpi podczas 59.  Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w konkursie Debiuty, gdzie rywalizowac bedzie między innymi z Marie i Basią Gąsienicą Giewont. 

Kaja Gniecioszek - Nie chcę już | SuperNova Live

Kaja Gniecioszek - kim jest?

Kaja Gniecioszek to wokalistka, która od najmłodszych lat związana jest z muzyką. Mając zaledwie 8 lat, Kaja napisała tekst swojego pierwszego utworu. Od tamtej pory już nigdy  nie przestała tworzyć muzyki. Mieszka w Ośnie Lubelskim a szlifuje swój talent wokalny w Poznaniu, utwory nagrywa natomiast w Krakowie, Zielonej Górze oraz Warszawie.

Kaja Gniecioszek - wiek

Kaja Gniecioszek urodziła się w Kostrzynie nad Odrą 12 czerwca 2007 roku. W tym roku skończyła 15 lat.

Kaja Gniecioszek - Aleja Gwiazd

Aleja Gwiazd to jeden z najpopularniejszych utworów Kai Gniecioszek. Świadczy o tym między innymi to, jak często wyszukują go internauci. Piosenka ukazła się 26 listopada 2021 roku i bardzo szybko podbiła internet!

Kaja Gniecioszek - Instagram

Kaja Gniecioszek prowadzi profil na Instagramie. Znajdziecie ją pod nazwą kaja_gniecioszek. Na swoim profilu publikuje informacje na temat swoich muzycznych nowości i ciekawostki z życia prywatnego