Kaja Czulewicz w X Factor: odpadła przez Wojewódzkiego tak jak Cleo! [VIDEO]

2014-03-06 13:22

Kaja Czulewicz w X Factor: odpadła przez Wojewódzkiego. Jako juror odrzucił również Cleo i nie poznał się na talencie Eweliny Lisowskiej. Czy Kuba nie ma nosa do gwiazd? Zobacz jak potoczyły się losy piosenkarki na ESKA.pl!

Kaja Czulewicz w X Factor: piosenkarka odpadła z trzeciej edycji talent show przez decyzję Kuby Wojewódzkiego. Podobny los spotkał także Cleo. Czy Wojewódzki nie zna się na gwiazdach?

>>> Cleo w X Factor: wzięła udział w castingu, ale odrzucił ją... Wojewódzki!


Kuba Wojewódzki sam przypomniał tę sprawę na swoim oficjalnym profilu na Facebooku:

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));Kaja Czulewicz brała udział w trzeciej edycji X Factor. Wtedy zachwyciła jury m.in. swoim wykonaniem wielkiego przeboju Rihanny - Stay. Nie udało jej się wygrać programu. Pomimo niepowodzenia w programie, Kaja i tak robi swoje. Młoda artystka nagrała niedawno nowy teledysk do piosenki Omen. Jest to drugi oficjalny singiel promujący album You Know The Way. Wcześniej młoda piosenkarka chwaliła się teledyskiem do numeru o taki samym tytule co płyta.

Niepowodzenie w talent show, w którego jury zasiadał Kuba Wojewódzki spotkało również Cleo. Swego czasu Wojewódzki nie poznał się również na talencie Eweliny Lisowskiej. Jak widać, nie trzeba wygrać talent show, aby robić karierę muzyczną.

Czy Kuba Wojewódzki to dobry juror?

Kaja Czulewicz - Omen