KaeN - o czym jest piosenka Nirwania? [FAKTY i CIEKAWOSTKI]

2018-09-26 14:21
Kaen - o czym jest piosenka Nirwania? [4 FAKTY i CIEKAWOSTKI]
Autor: fot. okładka singla Nirwana

Nirwana - piosenka KaeNa podbija internet! O czym jest utwór popularnego rapera? Poznajcie go szczegółowo na ESKA.pl

KaeN - piosenka Nirwana szybko znalazła się wśród najpopularniejszych w serwisie YouTube. Artysta powraca z nową produkcją po ogromnym sukcesie singla Echo z Ewą Farną. Utwór promowany jest wyjątkowym teledyskiem , który w całości został zrealizowany przez ekipę filmową #mamytostudio na Islandii, miejscu słynącym z niepospolitej przyrody i dziewiczych nie odkrytych miejsc.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

KaeN - piosenka Nirwana: o czym jest?

Tytułowa Nirwana to wyzwolenie od cyklu narodzin i śmierci. Kaen w swoim utworze zwraca uwagę na to,że nikt ani nic nie jest w stanie zatrzymać nadchodzącego biegu wydarzeń, które mają doprowadzić do osiągnięcia szczęścia i równowagi duchowej. Artysta z własnego doświadczenia życiowego wie, że taki stan pomaga zniszczyć panujące zło i ludzką podłość. Droga życiowa każdego człowieka usłana jest pasmem sukcesów oraz klęsk, ale by osiągnąć tytułową Nirwanę artysta sugeruje słuchaczom wytrwałość w sumiennej pracy, bo tylko ona zbliża nas do celu.

  • Utwór promowany jest wyjątkowym teledyskiem, który w całości został zrealizowany przez ekipę filmową... na Islandii, miejscu słynącym z niepospolitej przyrody i dziewiczych nieodkrytych miejsc.
  • Miejsce, w którym nakręcono teledysk, też można odczytywać symbolicznie bowiem na wyspie przez pół roku ludzie żyją w ciemności, a przez kolejne pół jest słońce.
  • Nirwana nadaje sens życia, jest celem, do którego należy dążyć.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze