Kacper Blonsky zaskakuje nowym utworem. O czym jest nowa produkcja youtubera?

i

Autor: Materiały prasowe - Kacper Blonsky Kacper Blonsky zaskakuje nowym utworem. O czym jest nowa produkcja youtubera?

Kacper Blonsky zaskakuje nowym utworem. O czym śpiewa młody youtuber?

2020-09-21 22:19

Kacper Blonsky zaskakuje za kazdym razem, kiedy ogłasza kolejny utwór. Youtuber nie zwalnia tempa. Po ostatnim hicie Dziś tańczę, jeszcze nie opadły emocje, a już młody wokalista może pochwalić się kolejnym singlem. Gessler, bo tak nazywa się najnowsza propozycja Kacpra, to jedna z najodważniejszych muzycznych brzmień, które do tej pory zrobił. Więcej szczegółów poznasz na ESKA.pl.

Wokół Kacpra Blonskiego przez ostatni rok pojawiało się bardzo dużo kontrowersji. Po tym, jak z ogromnym rozgłosem rozstał się z Team X, postanowił zająć się pielęgnowaniem relacji ze swoją dziewczyną Julią Kosterą, a także poświęcał wiele czasu na pisanie nowym utworów. Na swoim koncie oprócz Eluwiny, jest także Crusher i Dziś tańczę. Teraz Blonsky wydał kolejny singiel, który zaczyna powoli podbijać internet. Czy do końca 2020 roku doczekamy się albumu youtubera? 

Sonda
Jak oceniasz najnowszy utwór Kacpra Blonskiego?

Kacper Blonsky - o czym jest utwór Gessler?

Blonsky w nowej produkcji śpiewa o swoim powrocie do social mediów, a także o odniesionych sukcesach w życiu. Gessler to najodważniejsza dotychczasowa propozycja artysty z zupełnie innym, mocnym brzmieniem. W teledysku nie brakuje pięknych widoków i szybkich samochodów, a zdjęcia zostały zrealizowane w kultowych warszawskich miejscówkach. Najlepiej - sprawdźcie sami! Kacper Błonsky, który niedawno ogłosił, że zawalczy w kolejnej edycji FAME MMA po swoim wielkim powrocie naprawdę osiąga zawrotne tempo. Na YouTube regularnie trafiają kolejne pozycje, a co miesiąc jego fani mogą cieszyć się nowym numerem. 

Kacper Blonsky - płyta już na horyzoncie?

Fani Kacpra Blonskiego zastanawiają się, czy Kacper Blonsky ma w planach wydanie płyty. Tego niestety jeszcze nie wiadomo, ale jeżeli tylko artysta to ogłosi, wtedy na pewno dowiecie się tego z ESKA.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE